0

طراحي سلاح جديد براي مقابله با تهديدات سايبري

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

طراحي سلاح جديد براي مقابله با تهديدات سايبري

شركت آي بي ام برنامه امنيتي جديدي را طراحي كرده و مدعي است سازمان ها با استفاده از آن قادر به ايجاد و راه اندازي زيرساخت هاي آي‌تي كاملاً ايمن هستند.

 تهديدات فزاينده در حوزه آي تي شركت‌ها و مؤسسات مختلف را مجبور كرده تا مسائل امنيتي را جدي بگيرند و براي مقابله با تهديدات متنوع و پيچيده وارد عمل شوند.
بررسي هاي X-Force Data وابسته به شركت آي بي ام ثابت كرده كه زيرساخت هاي آي تي در سطح جهان به طور متوسط روزانه بيش از 60 هزار بار مورد حمله قرار مي گيرند و اين حملات در برخي موارد منجر به سرقت و از دست رفتن اطلاعات محرمانه مي شوند.
ابزار جديد آي بي ام موسوم به IPS يك سيستم سخت افزاري است كه همراه با يك نرم افزار امنيتي عرضه مي شود و داراي امكانات مختلفي به منظور مقابله با انواع ويروس ها و بدافزارهاست. مديريت شبكه هاي رايانه اي در برابر انواع تهديدات و بلوكه كردن انواع كرم ها و ويروس هاي اينترنتي از جمله امكانات ابزار ياد شده است.
سيستم ياد شده به جاي واكنش در قبال مشكلات به دنبال جلوگيري از وقوع انهاست و پشتيباني از IPv6 از جمله ويژگي هاي جذاب آن محسوب مي شود.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

یک شنبه 27 تیر 1389  10:01 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها