0

تداوم مصدوميت نوروزي و اولادي و حضور خداداد در جمع پرسپوليسي‌ها

 
salarezeynab
salarezeynab
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6597
محل سکونت : تهران

تداوم مصدوميت نوروزي و اولادي و حضور خداداد در جمع پرسپوليسي‌ها


/حاشيه‌هاي اردوي قرمزپوشان در مشهد/
تداوم مصدوميت نوروزي و اولادي و حضور خداداد در جمع پرسپوليسي‌ها

خبرگزاری فارس: در اردوي چند روزه پرسپوليس در مشهد، 2 مهاجم اين تيم همچنان از مصدوميت رنج مي‌برند.

-------------------------------

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم فوتبال پرسپوليس براي تشكيل اردويي چند روزه و براي انجام يك ديدار تداركاتي عازم مشهد شده است كه حواشي سفر قرمزپوشان به اين شهر را در زير مي‌خوانيم:

* كاروان پرسپوليس ساعت 21:30 امشب براي زيارت حرم مطهر امام رضا(ع) با يك دستگاه اتوبوس راهي حرم مي شوند.

* مهرداد اولادي و هادي نوروزي، مهاجمان مصدوم تيم وضعيت چندان خوبي در اردوي مشهد ندارند. آنها هنوز كار با توپ خود را شروع نكرده‌اند و روزانه دو نوبت به فيزيوتراپي‌ مي‌پردازند.

* سومديك پس از سفرش به آلمان و استراحت 2 روزه صبح سه‌شنبه به كاروان پرسپوليس در مشهد اضافه شد.

* پرسپوليسي‌ها در اين اردو صبح‌ها به مدت 90 دقيقه بدنسازي كم فشار و بعدازظهرها به كار با توپ مي‌پردازند.

* مسئولان باشگاه پرسپوليس هيچ‌كدام همراه اين تيم به مشهد نرفتند.

* خداداد عزيزي بعدازظهر روز سه‌شنبه در اردوي قرمزپوشان حضور پيدا كرد و برخورد گرمي با پرسپوليسي‌ها داشت. شوخي‌هاي خداداد عزيزي و حميد استيلي در نوع خود بسيار جالب بود.

* حضور حدود 500 نفر هوادار در مقابل هتل پرسپوليسي‌ها و محل تمرين در نوع خود بسيار جالب است. همين موضوع باعث شده تا نيروي انتظامي هر روز از محل هتل تا ورزشگاه ثامن محل تمرين پرسپوليسي‌ها قرمزپوشان را همراهي كند. البته هواداران پرسپوليس هم با ماشين، موتورسيكلت و دوچرخه قرمزپوشان را همراهي مي‌كنند.

* در حاشيه تمرينات پرسپوليس گروه آناليز قرمزپوشان هم دست از كار برنداشته‌اند و با تهيه فيلم‌هايي از بازي‌هاي ذوب‌آهن، آخرين شرايط تيم اصفهاني را قرمزپوشان تشريح مي كنند.

* مقامات استان خراسان نيز هركدام به صورت جداگانه در هتل و محل تمرين پرسپوليسي‌ها حضور پيدا مي‌كنند و برخورد گرمي با قرمزپوشان دارند.

* تيم فوتبال پرسپوليس قرار است بعدازظهر امروز در ديداري تداركاتي به مصاف سياه‌جامگان مشهد با مربيگري خداداد عزيزي بروند. روز گذشته اعلام شد تماشاي اين ديدار دوستانه براي تماشاگران رايگان است بنابراين علاقمندان مي توانند بدون پرداخت مبلغي از نزديك مسابقه را تماشا كنند.

* پرسپوليسي‌ها پس از بازي امروز ساعت يك بامداد جمعه به تهران باز خواهند گشت و استراحت خواهند نمود. سپس از روز شنبه تمرينات خود را دنبال مي‌كنند.

یا حسین (ع)

پنج شنبه 10 شهریور 1390  7:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها