0

عشق در نگاه اول ستاره هالیوود

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

عشق در نگاه اول ستاره هالیوود

آنا هاتاوی می گوید:"من به عشق در نگاه اول معتقدم."

به نظر این بازیگر زیبای هالیوود ، انسانها ممکن است در همان لحظه اولی که یکدیگر را می بینند با یک نگاه عاشق یکدیگر شوند . او معتقد است که اگر مردم به عشق در نگاه اول اعتقاد نداشتند ، عشق تا این حد جذاب و هیجان انگیز نبود.

وقتی که از آنا هاتاوی سئوال کردند که آیا به عشق در نگاه اول معتقد است یا نه؟ او فورا" پاسخ داد:"چرا که نه؟ به نظر من این اعتقاد بسیار خوب و هیجان انگیزی است و اگر ما به این موضوع اعتقاد نداشتیم ، عشق برای ما اینقدر جذاب و سرگرم کننده نبود."

این بازیگر ۲۸ ساله که در سال ۲۰۰۸ از رافائلو فالیری جدا شد ، به ازدواج کردن و متعهد ماندن به یک فرد نیز معتقد است .رافائلو فالیری در همان سال ۲۰۰۸ به اتهام پولشویی و کلاهبرداری به زندان محکوم شد.
 


او گفت:" آدمهای زیادی در زندگی ما حضور دارند اما در بین آنها فقط یک نفر وجود دارد که می توانیم دوستش داشته باشیم و و به او تعهد بدهیم که تا آخر عمر در کنارش باشیم ."این بازیگر ۲۸ ساله هالیوود اخیرا" گفته بود که بعد از جدایی از رافائلو فالیری ، دلش می خواست برای مدتی تنها باشد اما خیلی زود عاشق آدام شد." من در حال حاضر واقعا" گرفتار عشق هستم. آدام همه برنامه های مرا خراب کرد. من واقعا" دلم می خواست برای مدتی تنها باشم اما مثل آدمهای احمق خیلی زود دوباره عاشق شدم. سه سال از عشق من و آدام می گذرد و من واقعا" عاشق او هستم ."منبع:

پرتال آفتاب

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

پنج شنبه 10 شهریور 1390  2:41 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها