0

جزييات سيم‌کارت پنج شماره‌اي همراه اول

 
vahidmis
vahidmis
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 3196
محل سکونت : خوزستان

جزييات سيم‌کارت پنج شماره‌اي همراه اول

سيم‌کارت پنج شماره‌يي همراه اول را از جمله مهم‌ترين سرويس‌هايي بود که در نمايشگاه تلكام امسال با استقبال زيادي مواجه شد؛ مشترکاني که چند شماره همراه اول دارند مي‌توانند آن شماره‌ها را به‌صورت يکجا در اين سيم‌کارت داشته باشند که هزينه اين سيم‌کارت 5 هزار تومان بوده و برروي قبض مشترک محاسبه مي‌شود.

به گزارش ايسنا، آقاجاني - مدير کل روابط عمومي شرکت ارتباطات سيار ايران - اظهار كرد: همراه اول امسال با سرويس‌هاي جديدتري در نمايشگاه تلكام شرکت کرده و بسترها و زيرساخت‌هاي فني خود را توسعه داده است.

به گفته او در تلكام امسال تعداد شرکت‌هاي داخلي که با همراه اول حضور يافتند به 27 شرکت افزايش يافته و سه شرکت خارجي نيز در تلكام به همراه ما حضور داشتند که امکان ارائه سرويس‌هاي جديدي که به صورت آزمايشي در دست داريم مي‌تواند توسط اين شرکت‌ها انجام شود.

وي با بيان اينکه در حوزه نمايشگاهي مهم‌ترين خدمت ما جيرينگ همراه اول بود اظهار كرد: اين سرويس با استقبال زيادي مواجه شد به اين صورت که به صورت آزمايشي سيم‌کارت مشترکان همراه اول در نمايشگاه شارژ ريالي شده و توانستند از محصولات پگاه، کاله و زمزم در داخل نمايشگاه خريداري کنند.

او ادامه داد: توسعه اين سرويس مانند دستگاه پز کليه علميات بانکي را در اختيار مشترکان همراه اول خواهد گذاشت که اين سرويس تا حدود يک ماه آينده به صورت قطعي راه‌اندازي مي‌شود.

آقاجاني با اشاره به تقويت و افزايش ظرفيت سرويس‌هايي مثل GPRS ،MMS و ديگر سرويس‌ها گفت: ظرفيت انتقال اطلاعات سرويس SMS نيز تا چند ماه آينده به چهار برابر افزايش مي‌يابد و به طور کلي سياست شرکت بر اين است که سرويس‌هاي جديد را ايجاد و زيرساخت‌هاي ارتباطي را نيز توسعه دهد؛ به عنوان مثال سرويس تبديل سيم‌کارت‌هاي دائمي به نوع اعتباري در سفرهاي خارج از کشور را در دست داريم که از اين طريق مشترکان همراه اول به صورت اتوماتيک مي‌توانند تا سقف وديعه از اعتبارشان در خارج از کشور استفاده کنند.

مدير کل روابط عمومي شرکت ارتباطات سيار ايران، سرويس هواداران فوتبال همراه اول را از جمله طرح‌هاي در دست انجام شرکت دانسته و اظهار كرد: هواداران کانون فوتبال همراه اول مي‌توانند از تخفيفات ويژه در استاديوم‌ها و محل‌هاي ورزشي و امکانات ويژه‌اي در طول برگزاري مسابقات به ويژه مسابقات اخير آسيايي برخوردار شوند.

آقاجاني در ادامه سخنان خود نمايشگاه تلكام امسال و سال گذشته را در جهت تقويت همکاري همراه اول در بخش‌هاي مختلف و به ويژه سرويس‌هاي ارزش افزوده عنوان کرد که اين سرويس‌ها مورد استقبال مشترکان قرار گرفت.

وي با بيان اينکه برنامه‌ريزي براي شرکت در نمايشگاه از اسفندماه سال گذشته آغاز شد اظهار كرد: از حدود 9 ماه گذشته برنامه‌ريزي براي سرويس‌هاي ما در ايام نمايشگاه آغاز و تست‌هاي مورد نياز نيز انجام شد؛ همراه اول براي سال‌هاي آتي با توجه به ماهيت تکنولوِژي تلفن همراه و نسل‌هاي جديد برنامه‌هايي را در دست دارد که با گرفتن مجوزهاي لازم در اختيار مردم قرار مي‌گيرد.

وي در پايان گفت: همراه اول آرزو دارد بتواند به مشترکانش خدمات بهتري ارائه کند و با توجه به خدمات و زيرساخت‌هاي شبکه اميد داريم بتوانيم رضايت مشترکانمان را در سطحي که شايسته مشترکان همرا ه اول است افزايش دهيم.

چهارشنبه 9 شهریور 1390  9:31 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها