0

ذهنتان را به آی-فن وصل کنید!

 
vahidmis
vahidmis
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 3196
محل سکونت : خوزستان

ذهنتان را به آی-فن وصل کنید!

برای استفاده ویژه از این ابزار در حال حاضر دو نرم افزار وجود دارد نرم افزار XWave و نرم افزار XWave Tunes که در کنار این هدفن کارایی های جالب توجهی خواهند داشت.

یکی از ابزارهای نرم افزار XWave از یک تصویرساز برخوردار است که می تواند الگوهای امواج مغزی مختلف کاربر را مصور کرده و میزان تعمق و تمرکز کاربر را محاسبه کند.

یکی از دیگر کاربردهای این نرم افزار ویژه متمرکز شدن است به این شکل که کاربر باید بر روی حبابی که بر روی نمایشگر آی-فن به نمایش در می آید، به مدت ۱۸۰ ثانیه متمرکز شود، هرچه میزان تمرکز کاربر بر روی این حباب بیشتر باشد، ارتفاع آن افزایش خواهد یافت، به بیانی دیگر این نرم افزار می تواند میزان تمرکز کاربر را به وی نمایش دهد.

و در نهایت ابزار "نیروانا" می تواند توانایی کاربر را در آرام کردن خود و رسیدن به حالت روحی آرامش به نمایش بگذارد از آنجایی که در هیچ یک از این نرم افزارها گفته نشده است کاربر چگونه بر روی حباب متمرکز شود و یا چگونه خود را آرام کند، از این رو نمی توان به چگونگی عملکرد دقیق و مشترک هدفن XWave و محصولات آی-فن پی برد.

بر اساس گزارش تایم، نرم افزار XWave Tunes این امکان را برای کاربر به وجود می آورد تا امواج مغزی خود را بر روی آهنگی که به آن گوش سپرده اند، منطبق کند و سپس به جستجوی افرادی بگردد که در مجاورت وی از الگوهای امواج مغزی مشابهی برخوردارند در واقع این ابزار به نوعی از امواج مغزی کاربران آی-فن برای ایجاد شبکه ای اجتماعی استفاده می کند.

چهارشنبه 9 شهریور 1390  9:22 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها