0

عاليجنابان آشوب

 
nima1337
nima1337
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 355
محل سکونت : یزد

عاليجنابان آشوب

 

عاليجنابان آشوب 

دفتر پژوهش و بررسي هاي خبري – آرش پاک انديش: مرور جملات و مواضع برخي تجديدنظرطلبان که به مثابه "عاليجنابان آشوب" با وسوسه هاي خويش زمينه ذهني جامعه را براي برخورد آشوبگرانه عليه دولت آماده کردند، مي تواند ما را در شناخت بيش از پيش تحولات اخير رهنما باشد.   

 

در اين نوشتار به بررسي مواضع حلقه اي که تا به امروز جبهه "نه احمدي نژاد" را مديريت کرده و زمينه هاي تشويش اذهان عمومي و دعوت به آشوبگري و اغتشاشات خياباني را فراهم نموده اند مي پردازيم:

 

فائزه هاشمي رفسنجاني: مي‌خواهيم نکبت موجود از بين برود. (2/3/88 ورزشگاه آزادي)

 

 

عفت مرعشي (همسر يکي از بزرگان هوادار موسوي): اگر تقلب شود از مردم مي‌خواهم با حضور در خيابان‌ها واکنش نشان دهند. اما در صورتي که تقلب انجام نشود مطمئن هستم که ميرحسين موسوي راي خواهد آورد. (22/3/88 سايت آفتاب)

 

حسين مرعشي:احمدي نژاد از بني صدر بدتر است. (30/1/88 روزنامه کيهان)

 

محمد هاشمي رفسنجاني:احمدي‌نژاد يک قدم هم جلوتر از ديکتاتورها بر مي‌دارد. (15/3/88 سايت جمهوريت)

انتخابات سال 84 را يک کودتاي مخملي مي دانم که کارگردان آن انگليس بوده است.(20/3/ 88 سايت سلام)

احمدي نژاد روي ناصرالدين شاه را هم سفيد کرد.(20/3/88 سايت سلام)

 

محمدرضا خاتمي:از نظر رواني بايد اينگونه نشان دهيم که در اوج حاکميت اقتدارگرايان آنها از همه چيز حتي دين و مقدسات به عنوان ابزار استفاده کرده اند و با تمسک به همه امکانات بيت المال، بودجه و رسانه ملي را در اختيار گرفته اند.(مراسم افتتاح ستاد ائتلاف اصلاح طلبان در زاهدان28/2/88)

ما هم از اينکه توده‌ها و محرومين به احمدي‌نژاد رأي دهند، نگرانيم. (مراسم افتتاح ستاد ائتلاف اصلاح طلبان در زاهدان 28/2/88)

شرايط مديريتي احمدي نژاد مانند دوره حمله مغول است.(28/2/88 خبرگزاري ايلنا)

 

 

الويري شهردار اسبق تهران: نگاه احمدي نژاد مبتني بر عوام فريبي و گداپروري است و تداوم رويه موجود براي کشور خطرناک است.( 18/2/88جوان فردا)

 

يدالله اسلامي عضو ارشد حزب همبستگي: مشکلات فزاينده سياسي، اجتماعي، اقتصادي و فرهنگي آينده را در خطر قرار داده و ما با خطر بي توجهي به مباني برنامه ريزي سطحي نگري، عوام فريبي هستيم.(20/1/88 سايت جمهوريت)

 

مهدي هاشمي رفسنجاني:احمدي نژاد هم مثل بني صدر است. (7/1/88 سايت ياري نيوز)

 

م-م ، مشاور رييس مجمع تشخيص مصلحت: از شوراي نگهبان مي خواهم در انتخابات رياست جمهوري محمود احمدي نژاد را رد صلاحيت کند او رجل سياسي نيست. هيچ يک از دولت هاي گذشته به اندازه اين دولت نسبت به رهبري بي اعتقاد نيست.(13/2/88 سايت آفتاب نيوز)

 

عرب سرخي، عضو شوراي مرکزي سازمان مجاهدين: دولت نهم ديوانه وار منابع را هدر مي دهد.(23/2/88 سايت جمهوريت)

 

مصطفي تاج‏زاده در جمع اهالي جهرم در تالار ارشاد جهرم: (20/3/88 سايت قلم نيوز): در چهار سال گذشته دانشگاه ما پادگاني اداره مي شد اين آزادترين کشور دنيا است؟

دولت طي چهار سال گذشته خفقان ايجاد کرد.

اميدواريم با حضور گسترده مردم ايران و آذربايجان هرچه سريعتر عمر دولت دروغ به پايان برسد.

آذربايجان و تبريز نه فقط بايد راي اول را به مهندس موسوي بدهد بلکه بايد ايران را به چالش بکشاند.تبريز (13/3/ 1388 سايت قلم نيوز)

من اسم اينها را [اشاره به دولت نهم] شاهنشاهي اسلامي گذاشته ام.

در زمان شاه هيچ محدوديتي در هيچ زمينه اي نداشتيم.احمدي نژاد دوباره راي بياورد تبديل به زيمبابوه اسلامي هم مي شويم ، امروز به " گابن" اسلامي رسيده ايم.سقز (6/3/ 1388 سايت قلم نيوز)

 

 

بهزاد نبوي در گفتگو با روزنامه کلمه سبز 10/3/88 :روش‌هــاي جــريـان مقـابـل آقـاي مـوسـوي روش‌هـاي اسـتـالـيـنـي اسـت.آقايان [اشاره به دولتمردان کنوني] مي‌توانستند ادعا کـنـنـد اگـر راي مـي‌خـواسـتـيم، سکه بهار آزادي توزيع مـي‌کرديم.

در کشور خود و در کنار ملت خود خواهم ايستاد و شيادان، کذابان و رمالان را رسوا کرده و وادار به پيروي از راه بني صدر خواهيم کرد.

 

محسن امين زاده (جلسه انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه تهران و علوم پزشکي تهران در ارديبهشت ماه 1388):دولت سيب زميني مجاني توزيع مي کند.احمدي نژاد با سياست سرد نگه داشتن فضاي انتخابات و توزيع گسترده ي پول هاي بيشتر ميان مردم، به خريدن غير مستقيم راي و تغيير اين وضع آراي خود و پيروزي اميدوار است.طبق برنامه دولت قرار بود بيش از 20 ميليارد دلار پول توزيع شود که مجلس در قانون بودجه ي سال جاري به صورت قانوني جلوي آن را گرفت.برخي از رسانه‌هاي حکومتي نيز انتخابات را رها کرده‌اند.

بعدا فاش شد هزينه ي 2 ميليارد تومان پول آش توزيع شده ميان مردم در تهران از بودجه ي شهرداري بود که خرج حدود 10 ميليون کاسه آش به قيمت تمام شده براي شهرداري در آن زمان [دوران شهرداري دکتر احمدي نژاد] مي شود.

 

عبدالله رمضان زاده، در مراسم گراميداشت سالروز دوم خرداد 88 در يزد:گزارش وزارت اطلاعات اين است که در استان قم از مجموع پولي که براي مشاغل زودبازده داده شده، تنها چهار درصد به نتيجه مي‌رسد.

عقلانيت و کلان‌نگري از قوه‌ي مجريه نظام رخت بربسته است.

خبرهايي مبني بر فشار بر وزارت نفت وجود دارد تا يک رقم 700 ميليون دلاري را براي اين گونه خرج ها در اختيار دولت قرار دهد.گفت وگو با روزنامه «اعتماد»3 خرداد 88

 

 

احمد زيدآبادي پس از اعلام نتايج انتخابات :اين آراء مديريت شده و منطبق با واقعيت نيست.اين بايد درسي شود که همه از اين پس تا شرايط يک رقابت عادلانه نباشد، وارد عرصه انتخابات نشوند.احمدي‌نژاد به زودي در باتلاق بحران هسته‌اي گرفتار مي‌شود. از اين پس ممکن است مشروعيت ايشان [دکتر احمدي نژاد] زياد جدي گرفته نشود.

نظام سياسي، راه مشارکت جوانان و بسياري مردم را با اين روند، براي هميشه بست. (مصاحبه با دويچه وله 23/3/88)

 

مستندات فوق صرفا قطره اي ناچيز از پروژه سونامي تخريب و عمليات رواني کساني است که در جبهه "نه احمدي نژاد" گرد آمده اند و با تهييج افکار عمومي عليه منتخب ملت و به تبع آن شعله ور ساختن آتش فتنه در خيابان هاي شهرمان تلاش نمودند شيريني انتخابات 22 خردادماه 88 را که تداوم حماسه خدمت را معنا بخشيد ؛ در کام ملت تلخ کنند. هرچند که اين خوابي است که به هيچ عنوان تعبير نخواهد شد.

 

 

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 592648

 

منبع : ایرنا

v
جمعه 26 تیر 1388  9:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها