0

مس با تغییر سرمربی به آرامش می‌رسد/ با مرفاوی به توافق می‌رسیم

 
salarezeynab
salarezeynab
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6597
محل سکونت : تهران

مس با تغییر سرمربی به آرامش می‌رسد/ با مرفاوی به توافق می‌رسیم

 


‌اسماعیل‌زاده در گفتگو با مهر:
مس با تغییر سرمربی به آرامش می‌رسد/ با مرفاوی به توافق می‌رسیم
مدیرعامل جدید باشگاه مس کرمان ابراز امیدواری کرد با تغییر سرمربی تیم فوتبال این باشگاه به آرامش برسد.

حمید حاج اسماعیل زاده مدیرعامل جدید باشگاه مس کرمان در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان مطلب فوق گفت: با نظر اعضای کمیته بررسی وضعیت باشگاه مس، به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب شدم.

وی با بیان اینکه در دو سال گذشته به عنوان معاون مدیرعامل در این باشگاه کرمانی فعالیت می‌کرد، افزود: تیم مس در حال حاضر مشکلی ندارد و قطعا با انتخاب سرمربی مشکلات بطور کامل برطرف شده و تیم به آرامش می‌رسد.

مدیرعامل جدید باشگاه مس کرمان در مورد گزینه‌های سرمربیگری این تیم اضافه کرد: گزینه اصلی باشگاه بلاژویچ است و اگر با این مربی به توافق نرسیم، با گزینه‌های دیگر وارد مذاکره خواهیم شد.

حاج اسماعیل زاده در مورد وضعیت صمد مرفاوی اینکه رئیس سازمان لیگ گفته است باید استعفای وی شفاهی باشد، تاکید کرد: ایشان در رسانه ملی استعفای خود را اعلام کردند و ما هم بر همین اساس با آن توافق کرده و با گزینه‌های دیگر وارد مذاکره شدیم. البته با این مربی برای قطع همکاری به توافق خواهیم رسید.

وی در مورد برگزاری اردوی تیم مس در کردان کرج اظهار داشت: اردوی تیم از امروز به مدت سه روز در کردان کرج و زیر نظر محمود فکری و عارف سعیدیان آغاز می‌‎شود تا سرمربی تیم مشخص شود.

مدیرعامل جدید باشگاه مس کرمان در پایان با اشاره به اینکه تیم مس برای رسیدن به شرایط مطلوب نیاز به زمان دارد، گفت: تنها مشکل تیم مس نتایج ضعیف بوده است که امیدوارم با حضور سرمربی جدید بتوانیم در بازی‌های آینده نتایج مدنظرمان را کسب کنیم.

یا حسین (ع)

سه شنبه 8 شهریور 1390  3:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها