0

اندونزی درحد ایران نیست/ برای تیم ملی بهتر از استقلال بازی می‌کنم

salarezeynab
salarezeynab
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 6597

فرهاد مجیدی:
مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان تاکید کرد اندونزی در حد و اندازه های این تیم نیست اما ملی پوشان فوتبال کشورمان با تمام توان به مصاف حریف می روند.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد مجیدی با بیان این مطلب افزود: در سه روز گذشته تمرینات خوبی را در اردوی تیم ملی پشت سر گذاشتیم همه چیز خوب است و امیدواریم بتوانیم یک بازی تماشاگر پسند را مقابل اندونزی و سپس قطر به نمایش بگذاریم.

وی در خصوص شناخت خود از تیم فوتبال اندونزی گفت: صبح امروز یکی از بازیهای تیم ملی فوتبال اندونزی را تماشا کردیم و مربیان بازی این تیم را برای ما آنالیز کردند. فکر می کنم اندونزی تیمی نیست که در حد ایران باشد با این حال این تیم را دست کم نمی گیریم و با تمام توان مقابلش به میدان خواهیم رفت.

کاپیتان ملی پوش تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: به اعتقاد من از این مرحله و دیدار با تیم های قطر ، بحرین و اندونزی به راحتی می توانیم عبور کنیم و غلبه بر این تیم ها دور از دسترس نیست. دشواری کار ما از مرحله دوم آغاز می شود اما با مربی خوبی که داریم و انگیزه بازیکنان از آن مرحله نیز می توانیم به سلامت عبور کرده و به جام جهانی برسیم.

مجیدی یادآور شد: در دوره گذشته با توجه به شرایط خاصی که در اردو حاکم بود از تیم ملی خداحافظی کردم اما در دوره فعلی با توجه به شرایط زمان و تغییر کادر سرپرستی و مربیگری تیم ملی تصمیم به بازگشت گرفتم.

وی افزود: فضای حاکم بر تیم ملی را خوب می بینم و به عنوان یک ایرانی خوشحال می شوم با پیراهن تیم کشورم به میدان بروم. قطعا تا روزی که خواهند برای تیم ملی بازی خواهم کرد.

وی در خصوص حضور کاپیتان های دو تیم استقلال و پرسپولیس در اردوی تیم ملی گفت: علی (کریمی) از دوستان خوب من است او بدون شک یکی از بهترین فوتبالیست های دهه اخیر ایران است که با بازگشت او به تیم ملی خیلی به این تیم کمک کرده است قطعا من و علی هر کمکی که بتوانیم به تیم ملی خواهیم کرد تا این تیم به موفقیت دست یابد.

مجیدی همچنین در واکنش به خبرنگاری که او را ستاره تیم استقلال خواند گفت: لطفا به من ستاره نگویید تیم ما  ستاره  های زیادی دارد.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال همچنین در واکنش به این موضوع که برخی کارشناسان اعتقاد دارند حضورش در ترکیب استقلال و تیم ملی به کیفیت بازی او لطمه می زند گفت: آنها نظرشان را گفته اند اما من هنوز برای تیم ملی بازی نکرده ام که بخواهند در مورد عملکردم اظهار نظر کنند. شاید هم بازی کردم و نظر کارشناسان درست بود!

مجیدی در خاتمه تصریح کرد: هر بازیکنی که به تیم ملی می آید نهایت تلاش خود را می کند تا مهره مثر ثمر برای تیم ملی باشد من هم تلاش می کنم برای تیم ملی حتی بهتر از استقلال بازی کنم.

یا حسین (ع)

سه شنبه 8 شهریور 1390  4:21 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها