0

فرگوسن: شرايط ونگر را درك مي‌كنم

salarezeynab
salarezeynab
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 6597

مشكل من و رونالدو مثل ونگر و فابرگاس بود

خبرگزاری فارس: سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد از همتاي آرسنالي خود به خاطر فروش دو ستاره‌ اسپانيايي و فرانسوي‌اش حمايت كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ديلي‌استار، سرآلكس فرگوسن كه تيمش فردا (يكشنبه) در ورزشگاه اولدترافورد پذيراي آرسنال خواهد شد، معتقد است‌ آرسن ونگر در دو هفته گذشته هيچ راهكار ديگري جز واگذاري سسك فابرگاس به بارسا و سمير نصري به منچسترسيتي نداشته است.

مربي اسكاتلندي شياطين سرخ گفت: براي همه تيم‌ها چنين وضعيت يكساني  وجود دارد. وقتي بازيكني به دو سال پاياني قراردادش مي‌رسد، شما يك برنامه كلي در پيش داريد. اول اين كه به او قراردادي جديد را پيشنهاد كني. دوم اين كه ممكن است نخواهد قراردادش را تمديد كند و سوم اين كه بخواهد برود و شما مجبورش كني بماند. در اين صورت مرتب با مشكل مواجه خواهي شد.

فرگوسن ادامه داد: من شرايط ونگر را درك مي‌كنم چون خودم قبلا اين وضعيت را تجربه كرده‌ام. بايد در نظر گرفت كه وضعيتي كه براي او در قبال فابرگاس و نصري پيش آمد، تنها مختص آرسنال نبود.

به اعتقاد اين مربي 69 ساله سه سال قبل زماني كه بحث انتقال كريستيانو رونالدو از منچستريونايتد به رئال‌مادريد پيش آمد، وضعيتي مشابه آنچه در هفته‌هاي اخير همكار آرسنالي‌اش ديد، خود تجربه كرده است.

فرگي عنوان كرد: با كريستيانو در اواخر حضورش دچار مشكل شديم زيرا او مرتب در روياي حضور در رئال‌مادريد بود. درست مثل فابرگاس كه در دو سال گذشته دلش مي‌خواست به بارسلونا بازگردد.

یا حسین (ع)

شنبه 5 شهریور 1390  4:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها