0

يك فنجان قهوه جايگزين لوسيونهاي ضد چروك

 
ayesh1344
ayesh1344
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1389 
تعداد پست ها : 5083
محل سکونت : خوزستان

يك فنجان قهوه جايگزين لوسيونهاي ضد چروك


اگر مي‌خواهيد از شر چين و چروكهاي پوست صورت خود خلاص شويد از اين پس نيازي به استفاده از كرم‌ها و لوسيونهاي ضد چروك نخواهيد داشت بلكه مي‌توانيد تنها با يك فنجان قهوه مشكل خود را برطرف كنيد.

يك شركت سوئيسي توليد كننده قهوه ادعا كرده است كه به تازگي محصول جديدي را وارد بازار كرده است كه با مصرف آن چروكهاي پوست كاهش پيدا كرده و برطرف مي‌شوند.

اين شركت، فروش نوع جديد قهوه‌هاي خود با خاصيت ضد چروكي را با هدف كمك به زنان توليد و توزيع كرده است. توليد كنندگان اين محصول جديد اظهار داشته‌اند كه قهوه جديد محتوي كلاژن است كه زيبايي پوست را تقويت مي‌كند.

بنابراين مصرف كنندگان به جاي استفاده از لوسيونهاي ضد چروك بر روي پوست‌ صورت براي كاهش چروكها مي‌توانند به راحتي به مصرف يك فنجان قهوه در روز اطمينان كنند تا همين تاثير را براي آنها اعمال كند. محصول جديد حاوي قهوه، شير بدون چرب و 200 ميلي گرم كلاژن است.

كلاژن پروتئيني است كه به طور طبيعي در بافت بدن يافت مي‌شود. اين محصول در زمره مواد آرايشي با خاصيت تغذيه‌اي قرار مي‌گيرد و اينجا نقطه‌اي است كه كارخانجات توليد مواد غذايي و نوشيدني‌ها تلاش مي‌كنند با تاكيد بر تاثيرات مثبت محصولات و توليدات جديد خود را ارتقا بخشند. آنها اميدوارند در آينده محصولاتي توليد كنند كه براي بهبود و تقويت موها، چشم‌ها، پوست و به طور كلي براي بهبود و زيبايي چهره تاثير داشته باشند.

به گفته محققان؛ كلاژن ماده‌اي انعطاف پذير با خاصيت كشساني است كه شكل و ظاهر شاداب پوست را حفظ مي‌كند و در كرم‌هاي ضد چروك استفاده مي‌شود.

چهارشنبه 23 تیر 1389  7:37 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها