0

پرویز مظلومی:امكانات باب دل‌مان نیست

 
jazereyearam
jazereyearam
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 1313
محل سکونت : زنجان

پرویز مظلومی:امكانات باب دل‌مان نیست


 

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: جدایی چهار بازیكن ملی‌پوش در مقطعی كه استقلال فرصت كافی برای تمرینات بدنسازی و تاكتیكی پیش از فصل را نداشت، مشكلات زیادی را برای ما بوجود آورده است.


پرویز مظلومی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پیرامون آخرین وضعیت آماده‌سازی تیم فوتبال استقلال تهران در اردوی سرعین، اظهار كرد: شرایط خوب است و باید از تمام بازیكنان تیم به دلیل انجام سخت‌كوشانه تمرینات بدنسازی تشكر كنم. هرچند امكاناتی كه در اختیار داریم باب دل‌مان نیست اما سعی كردیم با وضع موجود به بهترین شكل تیم را آماده كرده و به خصوص از شرایط آب‌وهوایی این منطقه بیشترین استفاده را داشته باشیم.


وی افزود: اگر تمرینات را در تهران دنبال می‌كردیم، به دلیل گرمای هوا نمی‌توانستیم به حد انتظارات برسیم. همچنین با وجود تمایل و اصرار فراوان مدیریت باشگاه برای برپایی اردوی خارج از كشور اما بنده صلاح را در این دیدم كه در داخل كشور تمرینات را پیگیری كنیم چرا كه باید با ده دوازه بازیكن راهی اردو می‌شدیم كه به سودمان نبود. به هر حال فرصت كم بود، برخی از بازیكنان قراردادشان تمام شده بود كه باید منتظر تمدید آن می‌شدیم، یكسری از بازیكنان جوان مشكل خروج از كشور داشتند كه در نهایت بهتر شد كه نرفتیم و انشاالله با سپری كردن چهار مسابقه اول لیگ كه كاملا فشرده خواهد بود، در وقفه‌ای كه در مسابقات می‌افتد می‌توانیم با جمع كامل بازیكنان اردوی خارج از كشور خوبی داشته باشیم.


سرمربی تیم استقلال با بیان این كه جدایی بازیكنان ملی‌پوش، مشكلاتی را برای استقلال بوجود می‌آورد به ایسنا گفت: تنهاترین مشكل جدی ما جدایی بازیكنان ملی‌پوش است كه با توجه به فرصت كوتاه استقلال برای كسب آمادگی، در اوج تمرینات بدنسازی و تاكتیكی، این بازیكنان از تیم ما جدا شدند و نمی‌توانند در تركیب استقلال به هماهنگی كاملی با دیگر نفرات برسند. به هر حال ما بازی‌های تداركاتی را در جام ولایت انجام می‌دهیم و تمرینات تاكتیكی را تا پیش از لیگ خواهیم داشت. نبود این چهار ملی‌پوش برای ما فوق‌العاده تاثیرگذار است اما به هر حال مصلحت ملی را پذیرفتیم.


وی درباره وضعیت بازیكنان استقلال تصریح كرد: فرهاد مجیدی به دلیل آسیب‌دیدگی در اردوی سرعین حضور ندارد و در تهران به جمع ما ملحق خواهد شد. ITC ایمان مبعلی و دوسانتوس مهاجم برزیلی ما هم كه هنوز نیامده و باید دوباره این موضوع را پیگیری كنم. همچنین یك هافبك راست برزیلی هم امروز به تهران می‌آید تا در تست‌های فنی شركت كند. با جذب احتمالی این بازیكن برای شروع فصل دیگر بازیكن نمی‌گیریم و تا نیم‌فصل با همین تركیب مسابقات را برگزار می‌كنیم.


مظلومی گفت: به دلیل كوتاه بودن زمان تمرینات را فشرده كردیم، هرچند فرصت زیادی تا شروع لیگ باقی نیست اما به احترام مسوولان و برنامه‌ریزی‌هایشان در جام ولایت هم شركت خواهیم كرد. استقلال با تمام قوا اما بدون بازیكنان ملی‌پوش خود در این رقابت‌ها شركت می‌كند و طبق برنامه پس از آن كه چهارشنبه به تهران بازگشتیم، 26 تیرماه مقابل تیم ملی امید و سی‌ام برابر تیم نفت تهران بازی خواهیم كرد.


وی در پاسخ به این سوال كه استقلال تاكنون به چند درصد از آمادگی مدنظرتان رسیده است، خاطرنشان كرد: به هر حال یك تیم برای كسب آمادگی لازم در شروع مسابقات نیاز به دو ماه زمان كافی دارد كه این فرصت امسال برای استقلال به 35 روز كاهش پیدا كرد. در هر حال فكر می‌كنم تاكنون به 60درصد از آمادگی لازم رسیده‌ایم و تا شروع مسابقات هم با انجام تمرینات تاكتیكی به بیشتر از 80درصد آمادگی خواهیم رسید. در شرایط موجود كه اصلا به 100درصد نمی‌رسیم اما تلاش می‌كنیم در طول مسابقات وضعیت بهتری پیدا كنیم.

 
سه شنبه 22 تیر 1389  11:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها