0

نماينده ولي فقيه در سيستان و بلوچستان: مديران بايد از فرصت خدمت رساني به مردم، به نحو شايسته‌اي استف

 
somayeh_224
somayeh_224
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1390 
تعداد پست ها : 584

نماينده ولي فقيه در سيستان و بلوچستان: مديران بايد از فرصت خدمت رساني به مردم، به نحو شايسته‌اي استف

نماينده ولي فقيه و رئيس ستاد احياء امر به معروف و نهي ار منکر سيستان و بلوچستان گفت: مديريت، فرصت خدمت رساني به مردم است و خدمت رساني به مردم از نعمات خداوند بوده و بايد مديران از اين فرصت به نحو مطلوبي استفاده کنند.

 

به گزارش گروه دريافت خبر منطقه سيستان و بلوچستان، آيت‌الله عباسعلي سليماني در کلاس مباحث اخلاقي ويژه مديران و معاونان دستگاههاي اجرايي که به همت معاون فرهنگي ستاد احياء امر به معروف و نهي از منکر استان و با همکاري استانداري و مرکز آموزش و پژوهش استانداري سيستان و بلوچستان، برگزار شد، افزود: مديران بايد از فرصت خدمت رساني که به آنها داده شده است به نحو شايسته‌اي استفاده کنند، چرا که امکان دارد اين فرصت را به دست نياورند و در آينده پشيمان خواهند شد.

 

وي اظهار کرد: داشتن تجربيات و افزايش معلومات، لازمه کار مديريتي است و لازم است مديران در افزايش اين دو امر سعي و تلاش ورزند.

 

وي تاکيد کرد: مديريت بايد مديريت عقلاني باشد، اگر مديريت اخلاقي با مديريت عقلاني که ادغام شود، آن مديريت، مديريت اصلح است.

 

وي در ادامه ضمن تاکيد بر اينکه اسلام به ارباب رجوع، نگاه عمومي و باز دارد، گفت: مديران نيز بايد در نگاه به ارباب رجوع، نگاه عام، وسيع و گسترده‌اي داشته باشند.

 

براساس اين گزارش، اين دوره به مدت چهار روز و در طول ماه مبارک رمضان در حال برگزاري است و در پايان به افرادي که اين دوره را با موفقيت به پايان برسانند، گواهينامه ضمن خدمت اعطاء مي‌شود.

پنج شنبه 27 مرداد 1390  5:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها