0

در هفته دولت، بيش از هزار طرح در زابل به بهره‌برداري مي‌رسد

 
somayeh_224
somayeh_224
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1390 
تعداد پست ها : 584

در هفته دولت، بيش از هزار طرح در زابل به بهره‌برداري مي‌رسد

فرماندار شهرستان زابل گفت: هزار و 118 طرح به مناسبت گراميداشت هفته دولت در اين شهرستان آماده افتتاح شد.

 

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري منطقه سيستان و بلوچستان، حسين کيخا، اظهار داشت: با بهره برداري از اين طرحها،63 هزار و 529 خانوار از آن بهره‌مند مي‌شوند که نقش بسزايي در رشد زير ساخت، ايجاد اميد، نشاط و انگيزه در ميان مردم دارد.

 

وي افزود: با توجه به نگاه دولت در زمينه اجراي طرحها با توجيه اشتغالزايي، اين طرحها، زمينه ساز ايجاد دو هزار و 83 نفر شغل در شمال سيستان و بلوچستان شده است.

 

وي ادامه داد: از محل اعتبارهاي ملي استاني براي اجرايي شدن طرحها، حدود 226 ميليارد ريال هزينه صورت گرفته است.

 

کيخا بيان کرد: بيشترين اشتغالزايي در بخش جهاد کشاورزي در قسمت ذخيره آب، پوشش انهار سنتي و احداث دريچه کنترل صورت گرفت که زمينه ايجاد شغل را براي 492 نفر فراهم کرد.

 

وي به خدمات دولت اشاه كرد و گفت: به همت و تلاش دولت خدمتگزار، روند توسعه و آباداني در منطقه سيستان، شتاب چشمگيري گرفته است.

 

كيخا اظهار داشت: بسيار روشن است كه سيستان به سبب جايگاه ويژه و راهبردي و دارا بودن استعدادها و پتانسيل‌هاي بالقوه، استحقاق شرايط ويژه‌اي را دارد كه در اين زمينه دولت تلاش‌هاي بنيادي فراواني انجام داده است.

 

فرماندار زابل با بيان اينكه هفته دولت متعلق به تمام ملت ايران است، اظهار داشت: در دوران شهيدان رجايي و باهنر، طرحهاي خوبي در کشور انجام شد.

 

كيخا بيان كرد: ما بايد ارزشهاي ديني و اعتقادي را در جامعه به ويژه براي نسل جوان و نوجوان نهادينه کنيم.

 

وي بر هر چه بهتر برگزار شدن برنامه‌هاي ستاد بزرگداشت هفته دولت در زابل تاکيد کرد و افزود: در اين راستا بايد چند کميته اصلي و فرعي براي اين ستاد تشکيل شود.

پنج شنبه 27 مرداد 1390  5:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها