0

نصرتي: كريمي اخراج نمي‌شد، مس‌سرچشمه را مي‌برديم

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

نصرتي: كريمي اخراج نمي‌شد، مس‌سرچشمه را مي‌برديم

نسخه چاپي ارسال به دوستان
موفقيت پرسپوليس مهم‌تر از كاپيتاني است
نصرتي: كريمي اخراج نمي‌شد، مس‌سرچشمه را مي‌برديم

خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اگر در نيمه دوم كريمي اخراج نمي‌شد، در خانه حريف سه امتياز را از مس‌سرچشمه گرفته بوديم.

محمد نصرتي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، درباره بازي مقابل مس‌رفسنجان اظهار داشت: به نظرم در اين بازي شرايط ما نسبت به قبل بهتر بود و موقعيت‌هاي بهتر و بيشتري را روي دروازه حريف خلق كرديم، اما متاسفانه شانس بد ما بود كه باز هم اسير اتفاقات شديم.


وي افزود: بعد از اينكه در ثانيه 40 گل را دريافت كرديم، جو سنگيني در ورزشگاه به وجود آمد، اما خوشبختانه چون بچه‌هاي ما با تجربه بودند اين جو باعث نشد تا بازي را به تساوي نكشانيم. بعد از اينكه بازي مساوي شد، چند فرصت مسلم گلزني داشتيم، اما متاسفانه توپ‌هاي ما از 10 سانتي تير دروازه و كنار دروازه بيرون رفت و گل نشد.نصرتي تاكيد كرد: بازي را در دست داشتيم، اما متاسفانه با اخراج علي كريمي همه چيز به هم خورد و دست پرسپوليس بسته شد. در مقابل حريف لايه‌هاي دفاعي خود را بيشتر كرده بود و دست به وقت كشي مي‌زد. اگر كريمي اخراج نمي‌شود به 3 امتياز مي‌رسيدم و از بحران خارج مي‌شديم.وي خاطرنشان كرد: بعد از بازي نشستيم و همه با هم حرف زديم و به اين نتيجه رسيديم كه هواداران بايد هميشه پشت ما باشند و بدانند كه ما با تمام وجود خودمان بازي مي‌كنيم و فقط نياز به فرصت و صبر هواداران داريم.


مدافع تيم ملي عنوان كرد: تيم ما 20 روز است كه كنار همديگر قرار گرفته و تا قبل شروع مسابقات بازي دوستانه نداشتيم و به همين دليل هر بازي تركيب ما دستخوش تغييرات مي‌شود. اگر هواداران صبر كنند مطمئن باشيد روزهاي درخشاني در انتظار ما است. در فرصتي كه به تعطيلات برخور كرده‌ايم وقت خوبي است كه همه دست به دست هم متفاوت تر شويم. متاسفانه باز هم با توجه به اينكه دست كادر فني به دليل فاصله‌هاي نزديك بازي‌ها كمي بسته بود هنوز تركيب اصلي را پيدا نكرده است. اگر تحمل كنند همه چيز درست مي‌شود و آن وقت مي‌توانند هواداران پرسپوليس تيم واقعي خود را ببينيد.نصرتي درباره كاپيتاني‌اش در ديدار مقابل مس سرچشمه گفت: از اعتماد كادر فني تشكر مي‌كنم و قطعا بازو بند كاپيتاني وظيفه من را سنگين‌تر خواهد كرد. براي ما در حال حاضر فقط نتيجه گرفتن پرسپوليس مهم است نه چيز ديگري.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

پنج شنبه 27 مرداد 1390  9:13 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها