0

وضعيت وحشتناك زندان هاي اسرائيل

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

وضعيت وحشتناك زندان هاي اسرائيل

وزارت دادگستري رژيم صهيونيستي با ارائه گزارشي از وضعيت زندانهاي اين رژيم پرده برداشت كه براساس آن شكنجه، وضعيت بد بهداشتي و دسترسي نداشتن به مراقبت هاي پزشكي شرايط موجود در زندانها را بسيار وخيم كرده است.
به گزارش هاآرتص، وزارت دادگستري اسرائيل به همراه اداره وكلاي تسخيري گزارشي را درباره وضعيت زندانهاي اين رژيم در سالهاي 2009 و 2010 تهيه كرده اند كه براساس آن وضعيت موجود در زندانهاي اسرائيل به هيچ وجه قابل تحمل نيست.
در بخشي از اين گزارش آمده كه زندانيان را براي تنبيه مدتها به تخت مي بندند بطوري كه فرد تنبيه شده نه توان حركت دارد و نه اينكه مي تواند غذا بخورد و از همه بدتر زنداني حتي قادر رفتن به دستشويي نيست.
در بخش ديگري از اين گزارش آمده كه براي نشان دادن زندانيان خطرناك مچ بند قرمزي را به مچ آنها مي بندند كه اين مچ بند بيش از آنكه بيانگر خطرناك بودن زنداني باشد نشانگر وضعيت بد او در زندان است.
در اين گزارش وضعيت زندانهاي شارون، دكل و تسالمون مورد اشاره گرفته و آمده است: در اين زندانها يك دست و يك پاي زنداني را به تخت مي بندند بطوري كه قادر به حركت نيست و فقط مي تواند روي زمين بخزد.
زندان ديگري كه در اين گزارش به آن اشاره شده مركز بازداشت «هداريم» است كه در بازرسي از اين زندان به فردي برخورد كردند كه به مدت پنج ماه و نيم در تمام مدت شبانه روز به تخت بسته شده بود و براي يك دوره شش ماهه ديگر نيز به مدت 13ساعت هر روز به تخت بسته مي شد

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

پنج شنبه 27 مرداد 1390  2:20 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها