0

اردني ها خواستار اجراي فوري اصلاحات شدند

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

اردني ها خواستار اجراي فوري اصلاحات شدند

شهروندان اردني با برگزاري يك تظاهرات اعتراضي عليه دولت، خواستار تحقق فوري اصلاحات جامع در اين كشور شدند.
به گزارش خبرگزاري فارس، شهروندان شهر «اربد» با برگزاري يك تظاهرات اعتراضي خواستار تحقق خواست شهروندان از جمله تحقق كامل و جامع اصلاحات در اسرع وقت شدند.
انقلابيون اردن در اين تظاهرات كه توسط حزب جبهه عمل اسلامي (شاخه سياسي اخوان المسلمين) برگزار شده بود، خواستار كاهش قيمت ها، تحقق اصلاحات سياسي، تعديل حقيقي قانون اساسي و مبارزه با فساد و مفسدين شدند.
قبايل اردن نيز همگام با ساير اقشار اين كشور خواستار تحقق فوري اصلاحات سياسي در كشور شدند.قبايل اردن با صدور بيانيه مشتركي اعلام كردند كه اصلاحات سياسي در كشور بايد با تعديل قانون اساسي آغاز شود و به حاكميت ملت در كشور بينجامد.
استقلال قواي سه گانه از يكديگر به ويژه استقلال دستگاه قضايي از ديگر مطالبات قبايل اردن است.
در اين بيانيه از حكومت اردن خواسته شده تا در راستاي بازگشت آرامش و ثبات به كشور، هرچه سريع تر در راستاي تحقق مطالبات شهروندان بويژه در زمينه تحقق اصلاحات سياسي و اقتصادي گام بردارد.
تظاهرات و اعتراضات مردمي در اردن در شرايطي صورت مي گيرد كه نيروهاي امنيتي اين كشور تدابير شديد امنيتي در شهرهاي مختلف به اجرا گذاشته اند.
شهروندان اردني از ابتداي سال جاري ميلادي به وضعيت موجود در كشور اعتراض كرده و خواستار تغييرات اساسي در نحوه اداره كشور شده اند.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

پنج شنبه 27 مرداد 1390  2:20 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها