0

بهترین راه برای خودکشی تدریجی!+عکس

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

بهترین راه برای خودکشی تدریجی!+عکس

به گزارش مشرق،مطالعات جدید در دانشگاه کویینزلند استرالیا نشان میدهد که افراد بالای ۲۵ سال به ازای هر یک ساعتی که صرف تماشای تلوزیون میکنند ۲۲ دقیقه از عمرشان کم میشود.شخصی که در حدود ۶ ساعت در روز جلوی این جعبه جادو مینشیند و فیلم تماشا میکند در حدود پنج سال کمتر از افرادی که زمان کمتری صرف تماشای تلوزیون میکنن عمر میکند.
       

دانشمندان استرالیایی با جمع آوری اطلاعات حدود ۱۱هزار جوان بالای ۲۵ سال و با بررسی رفتارهای آنها به این نتایج دست پیدا کردند.
این تحقیقات ثابت نمیکند که تلوزیون خیلی آرام در حال کشتن ماست.این بیشتر به دنبال ثابت کردن ارزش ورزش و تحرک در زندگی انسان است.ما میدانیم کم تحرکی،ورزش نکردن،عادات بد غذایی و ... به سلامتی ما ضرر میزنند.این تحقیقات نیز نشان میدهند کسی که ۶ ساعت جلوی تلوزیون بی تحرک مینشیند به طور حتم فعالیت کمتری نسبت به کسی که کمتر از این مقدار را صرف تماشای فیلم میکند دارد و نیز به سلامتی خود بسیار اسیب میزند.
این فقط به آن معنا نیست که ما تنها زمان تماشای تلوزیون را کم کنیم.به تازگی ثابت شده است نشستن پشت کامپیوتر برای ۶ ساعت در روز احتمال خطر مرگ را تا ۴۰ درصد افزایش میدهد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 26 مرداد 1390  6:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها