0

رهایی از صفحه کلید در ویندوز 8

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

رهایی از صفحه کلید در ویندوز 8

شرکت مایکروسافت اخیرا حرکات و عملیات اجرایی توسط قلم و انگشت که قرار است در تبلت های ویندوز ایت استفاده شود را منتشر کرده است.

 

شرکت مایکروسافت اخیرا طرز کار و روند عملیات ها در ویندوز جدید 8 را رسما اعلام کرد.این  شرکت بر این نظر معتقد است که در کار با این ویندوز حرکات و عمایات هایی که توسط قلم تبلت و انگشت انجام می گیرد هم می تواند به صورت مجزا صورت پذیرد و هم در کنار و با همکاری یکدیگر باشد. همین موضوع باعث شده که این تبلت ها با این ویندوز جدید بسیار کاربر پسند و مورد توجه تر قرار گیرد. به عبارت دیگر ورودی به صفحه نمایش های این تبلت به دو صورت امکان پذیر است. ورودی اول به عنوان انگشت تلقی می شود و ورودی دومی به عنوان قلمی در نظر گرفته می شود. ویندوز ۸ دیگر نیازی به صفحه کلید و موس ندارد. چون صفحه کلید مجازی برای کاربر در نظر گرفته شده و با توجه به لمسی بودن برنامه ها و ابزارها موس هم دیگر زائد خواهد بود و استفاده ای نخواهد داشت. 
به گزارش گروه فناوری اطلاعات هیتنا، استفاده از قلم و انگشت می تواند حرکات متعددی را در این تبلت ها ارائه دهد که اغلب آنها در مورد ویرایش عکس خواهد بود اما می توان از آن ها برای کاربرد های دیگر نیز استفاده کرد.
به عنوان مثال برای کپی کردن یک فایل حرکت این گونه است که شما باید بر روی فایل با انگشت خود ضربه بزنید ( کلیک کنید ) و سپس آن را با قلم تبلت جابجا کرده و به مکان دلخواه خود ببرید. برای عملیات کات کردن فایلی(یا بریدن عکسی ) شما باید با نیمی از انگشت یا قلم و یا حتی هر دوی آن ها فایل را کات کنید ( ببرید ). حرکت قلمو( براش ) به شما این اجازه را می دهد که قسمتی از عکس مورد نظر خود را از بین برده و در جای دیگری در صفحه نمایش ذخیره نمایید. و یا با حرکت استمپ می توانید نمونه دیگری از عکس مد نظر خود را داشته باشید.
الیته شرکت مایکروسافت قبلا از ویندوز 8 خود که برای تبلت ها طراحی کرده پرده برداشته بود اما اطلاعات تکمیلی و جزئی تر قرار است که در کنفرانسی مطبوعاتی که در ماه سپتامبر برگزار می شود ارائه شود.


چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 26 مرداد 1390  6:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها