0

كلاهداري: اين‌‌روزها مد شده همه مشكلات‌شان را گردن «پايان نامه» مي‌اندازند

hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154

نسخه چاپي ارسال به دوستان
نامه‌اي در پاسخ به اظهارات «جواد نوروزبيگي»؛

خبرگزاري فارس: حامد كلاهداري كارگردان به اظهارات روز سه‌شنبه جواد نوروزبيگي مبني بر حمايت مسئولان از فيلم سينمايي «پايان نامه» پاسخ داد و نوشت: اين‌‌روزها مد شده همه مشكلات‌شان را گردن «پايان نامه» مي‌اندازند.

به گزارش خبرگزاري فارس، در پي صحبت‌هاي جواد نوروزبيگي در روز سه شنبه مبني بر حمايت مسئولان از فيلم سينمايي «پايان نامه»، حامد كلاهداري كارگردان اين فيلم به ارائه يك جوابيه پرداخت.

در متن يادداشت اين فيلمساز با عنوان «از ماست كه برماست» كه نسخه‌اي از آن به خبرگزاري فارس ارسال شده، آمده است:

اين روزها مد شده هركس فيلمش نمي‌فروشد دليلش را يا به گردن زمان اكران مي‌اندازد و يا كمبود سالن و يا فيلم «پايان نامه»!

جناب آقاي نوروزبيگي، همكار محترم، بنده هميشه براي شما احترام قائل بوده و هستم. با اين كه چندين و چند بار به طور مستقيم در مطبوعات به فيلم من توهين كرده‌ايد، اما بنده به احترام جنابعالي جوابي ندادم.

وي نوشت: ولي در روز سه شنبه يعني دو روز پيش، وقتي گفته‌هاي شما را در «باني فيلم» خواندم، كه پس از اين كه از فيلم من به عنوان يك فيلم بد ياد كرده بوديد، در پايان گفته‌هاي‌تان برخي رفتارهاي تهيه كنندگان را نقد كرده و يادآور شده بوديد كه ما كار فرهنگي مي‌كنيم و نبايد ادبيات‌مان اينگونه باشد.

خواستم به عنوان برادر كوچك‌تر گفته باشم كه جناب آقاي نوروزبيگي از ماست كه برماست.

شما كه با دهان روزه فيلمي را كه ده‌ها نفر شبانه روز براي آن زحمت كشيده‌اند، بدون نظر كارشناسي فيلم بدي مي‌خوانيد - آن هم فقط به خاطر اين كه فيلم‌تان نفروخته- و به دنبال مقصر مي‌گرديد، چطور انتظار رفتار فرهنگي از همكاران‌تان داريد؟ خدا را شكر كه فيلم «پايان نامه» تقريباً دو برابر فيلم شما فروخت و اگر معيار را مردم قرار دهيم، تكليف روشن است.از ماست كه برماست... حامد كلاهداري.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 26 مرداد 1390  6:28 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها