0

اداره کل صدای استان‌ها به دنبال نوآوری در برنامه‌سازی است

 
salarezeynab
salarezeynab
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6597
محل سکونت : تهران

اداره کل صدای استان‌ها به دنبال نوآوری در برنامه‌سازی است

 

معصومی‌فر در گفتگو با مهر:
اداره کل صدای استان‌ها به دنبال نوآوری در برنامه‌سازی است
مدیر کل صدای استان‌ها تاکید کرد جهت‌گیری اداره کل صدای استان‌ها تلاش برای ایجاد تحول و نوآوری در اشکال مختلف برنامه‌سازی به منظور جذب حداکثری، تاثیرگذاری بیشتر و افزایش رضایت مخاطب است.

ابوالفضل معصومی‌فر، مدیر کل صدای استان‌ها درباره مشکلات شبکه‌های استانی در حوزه تولید به خبرنگار مهر گفت: تولید برنامه‌های باکیفیت و اثرگذار همواره با مشکلات فراوان رو به رو بوده است. اگر چه در سال‌های اخیر با حمایت‌های مادی و معنوی ریاست محترم سازمان و معاون محترم امور استان‌ها از حوزه تولید برنامه و به طور کلی شبکه‌های استانی صدا، بخشی از مشکلات تولید رفع شده، ولی بدیهی است که تولیدات هنری و جذاب رسانه‌ای ازجمله تولیدات رادیویی بیش از هر چیز نیازمند نیروهای خلاق، مبتکر و با انگیزه است.

وی در ادامه افزود: تسهیل در جذب، نگهداشتن و آموزش نیروها به عنوان سرمایه‌های اصلی تولید و هدایت و تمرکز منابع سازمانی در این خصوص چه در قالب تولیدات درون سازمانی یا حتی تولیداتی که بیرون از سازمان و به وسیله بخش خصوصی صورت می‌گیرد، می‌تواند به ارتقای کیفی تولیدات بینجامد.

مدیر کل صدای استان‌ها خاطرنشان ساخت: البته ساماندهی و برنامه‌ریزی در این خصوص مستلزم همگرایی و درک مشترک و واحد از اهمیت مقوله تولید برنامه به عنوان اصلی‌ترین ماموریت رسانه در همه بخش‌ها و مدیریت‌های تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیر در رده‌های مختلف سازمانی است.

جهت‌گیری اداره کل صدای استان‌ها در امسال تلاش برای ایجاد تحول و نوآوری در اشکال مختلف برنامه‌سازی به منظور جذب حداکثری، تاثیرگذاری بیشتر و افزایش رضایت مخاطب است.

معصومی‌فر درباره مهمترین برنامه‌هایش برای تحول در شبکه‌های استانی گفت: جهت‌گیری اداره کل صدای استان‌ها در امسال تلاش برای ایجاد تحول و نوآوری در اشکال مختلف برنامه‌سازی به منظور جذب حداکثری، تاثیرگذاری بیشتر و افزایش رضایت مخاطب است.

وی ادامه داد: اداره کل صدای استان‌ها در دو حوزه سیاستگذاری و نظارت و ارزیابی شبکه‌های استانی صدا تلاش کرده است در سال جاری بستری فراهم آورد تا از همه ظرفیت‌های موجود در استان‌ها در راستای اهداف فوق استفاده شود
 
مدیر کل صدای استان‌ها خاطرنشان ساخت: در حوزه سیاستگذاری با پرهیز از یکسان‌نگری به همه شبکه‌های استانی و نگاهی منعطف، بخش قابل توجهی از اختیارات مربوط به انتخاب محورهای موضوعی برنامه‌سازی، مدت زمان و تعداد و ساعات پخش هر برنامه و همچنین انتخاب ساختار و فرم برنامه‌های تکلیفی و غیرتکلیفی متناسب با اقتضائات هر استان و نیازهای متفاوت مخاطبان به مدیران و برنامه‌سازان همان استان واگذار شده است.
 
معصومی‌فر خاطرنشان ساخت: در حوزه نظارت و ارزیابی نیز با ارزشگذاری و اعطای امتیاز ویژه از سوی داوران و کارشناسان به برنامه‌ها، قالب‌های کلیشه‌ای از میان می‌روند و سبکهای نوین و اثرگذار ابداع می‌شوند که مورد حمایت جدی قرار گرفته است.
 

یا حسین (ع)

چهارشنبه 26 مرداد 1390  6:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها