0

استقبال از نمایش "مراسمی برای یک دوست"

 
salarezeynab
salarezeynab
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6597
محل سکونت : تهران

استقبال از نمایش "مراسمی برای یک دوست"

 

استقبال از نمایش "مراسمی برای یک دوست"
نمایش "مراسمی برای یک دوست" به کارگردانی احمد ایرانی‌خواه در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است میزیان هنرمندان مختلف بوده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، تا کنون تماشاگران مختلفی به دیدن نمایش "مراسمی برای یک دوست" رفته‌اند که دراین میان هنرمندانی مانند دکتر حمیدرضا شهیری، دکتراسماعیل شفیعی ، دکترمسعود دلخواه، پارسا پیروزفر، سیاوش چراغی‌پور، کیوان ملکی، امیر پوریا، محمودرضا رحیمی و... از اجرای این نمایش دیدن کردند.

در جمع تماشاگران ملیحه مردای جعفری داستان این نمایش را براساس یک داستان پست مدرن از دونالد بارتلمی با عنوان "بعضی از ما دوستمون کلبی را تهدید می‌کردیم" نوشته است و ایرانی‌خواه نیز آن را با نشانه‌هایی از تئاتر پست مدرن به تصویر می کشد.

 

           

داستان این نمایش درباره کلبی ویلیامز است که به دلیل ازحد گذراندن، دوستانش می خواهند او را در مراسمی به دار بیاویزند و درحال فراهم کردن مقدمات این مراسم در باشکوه ترین شکل ممکن هستند و...

علی ابدالی، مهرداد باقری، مرضیه بدرقه، توماج دانش بهزادی، مسعود شاکرمی، سید مجتبی طباطبایی بصیر،ابراهیم عزیزی و مینا کریمی جبلی بازیگران این نمایش هستند که هر روز به جز شنبه‌ها ساعت 21 در تالار سایه به صحنه می‌رود.

یا حسین (ع)

چهارشنبه 26 مرداد 1390  5:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها