0

براي زنده ‌نگاه داشتن ياد و خاطره بابك معصومي، تيم فوتسال استيل آذين در كرج بازي خواهد كرد

 
somayeh_224
somayeh_224
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1390 
تعداد پست ها : 584

براي زنده ‌نگاه داشتن ياد و خاطره بابك معصومي، تيم فوتسال استيل آذين در كرج بازي خواهد كرد

پس از قطعي شدن واگذاري امتياز تيم فوتسال دبيري تبريز به استيل آذين، مدير تيم فوتسال استيل آذين گفت، چون تيم به نام «بابك معصومي» است و خود «معصومي» نيز اهل كرج بوده است، بهتر است تيم نيز همان جا بازي كند تا هواداران بابك معصومي براي حمايت از تيمي كه خود معصومي آن را تاسيس كرده است به ورزشگاه بيايند.

 

محسن خبيري عنوان كرد: حضور استيل آذين در ليگ يك فوتسال قطعي شده است و مقرر شد تا روز شنبه با حضور در باشگاه ماشين سازي تبريز قرارداد انتقال را به ثبت برسانيم.

 

وي افزود: پس از قطعي شدن حضور استيل آذين در ليگ دسته يك فوتسال، شهرداري و شوراي شهر استان البرز به باشگاه استيل آذين پيشنهاد كردند تا اين تيم در فصل پيش رو در اين شهر كار خود آغاز كند. حتي قول دادند تا سالن و امكانات را نيز در اختيارمان قرار دهند.

 

خبيري در ادامه در خصوص وضعيت كنوني تيم استيل آذين و بازيكنانش اظهار كرد: بازيكنان از ابتدا هم به خاطر «بابك معصومي» به اين تيم آمدند و حالا هم كه «بابك» از بين ما رفت تنها به خاطر نام بابك معصومي است كه در اين تيم مانده‌اند و بدون هيچ قراردادي در حال تمرين كردن هستند.

 

وي در پايان با اشاره به اين كه قصد داريم يكي از بهترين مربيان فوتسال را به استيل آذين بياوريم، خبر داد: چند گزينه را براي سرمربيگري استيل آذين به باشگاه معرفي كرده‌ام كه يكي از آن‌ها ناصر صالح، مربي با تجربه كشور است، البته هنوز هيچ مذاكره‌اي را با وي نداشته ام و براي اين كار بايد با بازيكنان تيم نيز مشورت كنم.

چهارشنبه 26 مرداد 1390  5:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها