0

درخشش خانه عكاسان ايران در جشنواره بين‌المللي عكس برزيل

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

درخشش خانه عكاسان ايران در جشنواره بين‌المللي عكس برزيل

نسخه چاپي ارسال به دوستان
درخشش خانه عكاسان ايران در جشنواره بين‌المللي عكس برزيل

خبرگزاري فارس: آثار هفت عضو خانه عكاسان ايران ، مورد پذيرش گروه داوري چهل و هفتمين مسابقه و نمايشگاه بين‌المللي عكاسي در كشور برزيل قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از پايگاه خبري حوزه هنري، در اين نمايشگاه كه در دو بخش رنگي و سياه و سفيد برگزار شده است، عليرضا عطارياني و مجيد فكري هر كدام با سه قطعه، مهدي رضوي با دو قطعه، حمزه اولياءزاده ، حسام بختياري، سيما مهرآذر، كلثوم رياحي هر كدام با يك قطعه، جمعا با 12 قطعه در اين جشنواره حضوري پرافتخار را رقم زدند كه از اين ميان عليرضا عطارياني موفق به كسب نشان بين‌المللي FIAP شد.


در اين نمايشگاه كه نخست در شهر برازيليا پايتخت و بزرگترين شهر كشور برزيل و سپس در 26 شهر بزرگ ديگر برگزار مي‌شود ، از ميان 39 هزار و 779 عكس دريافتي از 9 هزار و 415 عكاس از 98 كشور جهان، تعداد 298 قطعه عكس از 221 عكاس از 69 كشور جهان، به نمايش درآمده و دركتاب جشنواره چاپ خواهد شد.


برگزاري اين رقابت بين المللي، كه يكي از با سابقه ترين و معتبرترين جشنواره‌هاي عكاسي آمريكاي لاتين است، براي چهل و هفتمين سال متوالي، توسط كلوپ عكاسي JAUو حمايت مالي كنفدراسيون عكاسي برزيل CBF و تحت امتياز فدراسيون جهاني عكاسي FIAP انجام شد.


اين دوازدهمين موفقيت خانه عكاسان ايران در عرصه رقابت هاي بين المللي از ابتداي سال 1390 است.


علاقمندان مي‌توانند جهت كسب اطلاعات و مشاهده عكس‌هاي برگزيده به پايگاه اطلاع رساني مسابقه به نشاني WWW.Confoto.art.br مراجعه كنند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 26 مرداد 1390  5:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها