0

روبرتو كارلوس مدعي شد رييس "آنزي ماخاچكالا" به دنبال مسي و نيمار

 
somayeh_224
somayeh_224
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1390 
تعداد پست ها : 584

روبرتو كارلوس مدعي شد رييس "آنزي ماخاچكالا" به دنبال مسي و نيمار

ستاره سال‌هاي پيش تيم ملي فوتبال برزيل گفت كه باشگاه آنزي ماخاچكالا در پي جذب ستاره‌هاي سرشناس جهان فوتبال از جمله مسي و نيمار است.

 روبرتو كارلوس بازيكن برزيلي آنزي ماخاچكالا روسيه اعلام كرد كه رييس اين باشگاه مي‌خواهد بعد از اتمام قرارداد ساموئل اتوئو در پي جذب مسي و نيمار باشد. كارلوس كه در حال حاضر براي شركت در فوتسال جام رمضان كويت «روضان» به اين كشور سفر كرده در گفت‌وگو‌ با كانال «الوطن» كويت گفت: رييس باشگاه در پي بستن بعضي از قراردادها است كه در صدر آنها نيمار و مسي است. باشگاه پول زيادي در اختيار دارد و مانعي براي جذب اين دو بازيكن نمي‌بيند.

وي در پايان ابراز كرد: وقتي اين باشگاه مي‌تواند با 20 ميليون دلار در سال با اتوئو قرارداد امضا كند، بنابراين مشكلي براي خريد مسي و نيمار در ازاي 30 ميليون نمي‌بيند.

در خبرها آمده بود كه مسي پيشنهاد 200 ميليون يورويي رئال مادريد را رد كرده. اين در حالي است كه نيمار نيز پيشنهاد 50 ميليون يورويي كهكشاني‌ها را نپذيرفت و حاضر به ترك سانتوس نشد.

روبرتو كارلوس پيش از اين نيز گفته بود كه در سال 2013 از دنياي فوتبال خداحافظي خواهد كرد و به دنبال بر عهده گرفتن پست رياست اين باشگاه روسيه‌اي خواهد بود و چنانچه به اين پست دست يابد، بسياري از بازيكنان سرشناس را به اين تيم خواهد آورد.

چهارشنبه 26 مرداد 1390  5:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها