0

بنيادي: كتاب شيوه حفظ قرآن كريم آماده چاپ شد

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

بنيادي: كتاب شيوه حفظ قرآن كريم آماده چاپ شد

مشاور وزير و مديركل امور دفتر قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش از آماده بودن كتاب شيوه حفظ قرآن كريم براي چاپ خبر داد.
محمد بنيادي با اشاره به تأكيدات مقام عظماي ولايت در سال 90 مبني بر تربيت 10 الي 15ميليون حافظ قرآن و مأموريت كميسيون آموزش عمومي قرآن به آموزش و پرورش گفت: تمامي مدارس كشور مكلف شده اند 20 درصد از دانش آموزان هر استان را پس از استعداديابي تحت آموزش حداقل براي حفظ 2 جزء قرآن كريم قرار دهند.
وي تلاش در جهت تحقق مطالبات رهبري را واجب خواند و تأكيد كرد: در همين راستا كتاب «شيوه حفظ قرآن كريم» در پايان ماه مبارك رمضان چاپ و بين مديران مدارس ابتدايي و راهنمايي به منظور توجيه آن ها براي مديريت كلاس هاي حفظ قرآن توزيع مي شود.
بنيادي تصريح كرد: در نيمه اول شهريورماه بخشنامه حفظ قرآن به صورت دقيق و با جزئيات كامل به مديران مدارس سراسر كشور ارسال مي شود.
مديركل دفتر قرآن، نماز و عترت آموزش و پرورش، مدارس قرآن را حركتي مبتني بر سيطره قرآن در حوزه آموزش و پرورش، خانواده و جامعه اسلامي خواند و اظهار كرد: اين تغييرات از بدو ورود دكتر حاجي بابايي شكل گرفته است و اساسنامه آن نيز به تمامي مديران و مدرسان مدارس قرآني در سراسر كشور ارسال شده است.وي اعلام كرد: مديران مدارس در صورت صلاحديد مي توانند اين كتاب را به تعداد دانش آموزان مدرسه خود تهيه و در اختيار آنان قرار دهند.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

چهارشنبه 26 مرداد 1390  9:19 AM
تشکرات از این پست
azadeh_69
دسترسی سریع به انجمن ها