0

80 نماينده كنگره در تل آويو

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

80 نماينده كنگره در تل آويو

يك پنجم از اعضاي كنگره آمريكا در اقدامي هماهنگ و با هزينه كميته روابط عمومي آمريكا و رژيم صهيونيستي موسوم به اراضي اشغالي سفر كردند .
ايرنا به نقل از روزنامه آمريكايي نيويورك تايمز نوشت، بيش از 80 عضو مجلس نمايندگان آمريكا در ماه جاري ميلادي به عنوان مهمان موسسه آموزش آمريكا- اسرائيل به اراضي اشغالي سفر كرده اند .
اين موسسه خيريه پرنفوذ وابسته به كميته روابط عمومي آمريكا و رژيم صهيونيستي موسوم به آيپك است .
بر اساس اين گزارش، سفر ياد شده بيشترين تعداد از نمايندگان كنگره را در بر گرفته است كه تاكنون به اراضي اشغالي سفر كرده اند .
سفر اين تعداد از نمايندگان آمريكايي نشان دهنده حضور پر رنگ نمايندگان تازه كار كنگره و نفوذ تل آويو بر آنها و از طرف ديگر ادامه تلاش هاي بي وقفه تل آويو براي تاثير گذاري بر سياست هاي آمريكاست.
بر اساس اين گزارش، اين سفر يك هفته اي از اوايل ماه جاري با عزيمت 26 نماينده دموكرات به رهبري استيني هوير عضو مجلس نمايندگان آمريكا از ايالت مريلند به اراضي اشغالي آغاز شد و در ادامه 52 عضو جمهوري خواه به سرپرستي اريك كانتور يكي از اعضاي جمهوري خواه مجلس نمايندگان آمريكا در دو هيئت جداگانه به اين سفر رفتند كه همچنان ادامه دارد .
اين سفرها شامل ديدار با مقامات ر ژيم صهيونيستي و حتي محمود عباس، رييس تشكيلات خودگردان فلسطين نيز مي شود .
به نوشته اين روزنامه آمريكايي سفر ياد شده انتقاداتي را از گروه هاي مختلف از جمله طرفداران فلسطيني ها و مخالفان كمك هاي خارجي آمريكا به ويژه به رژيم صهيونيستي برانگيخته است.
اما باعث تعجب است كه هم جمهوري خواهان و هم دموكرات ها در نمايشي كمياب از اين سفر حمايت كردند.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

چهارشنبه 26 مرداد 1390  2:24 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها