0

ديداري از جنس سرخابي ها در گيلان استقلال سومين پيروزي متوالي را مي خواهد

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

ديداري از جنس سرخابي ها در گيلان استقلال سومين پيروزي متوالي را مي خواهد

هفته چهارم ليگ برتر فوتبال با انجام شش ديدار در شهرهاي مختلف امشب به پايان مي رسد و در مهمترين ديدار، استقلال در تهران ميزبان نماينده شيراز است.
مهمترين ديدار روز دوم از هفته چهارم ليگ برتر فوتبال را دو تيم استقلال تهران و فجر سپاسي شيراز برگزار مي كنند.
آبي پوشان تهراني كه در سه هفته ابتداي ليگ برتر توانسته اند با كسب دو پيروزي و يك تساوي در جايگاه دوم جدول رده بندي ليگ قرار بگيرند، چهارشنبه شب براي كسب سومين پيروزي پياپي خود در خانه به مصاف نماينده تازه صعود كرده شيراز مي روند.
اين ديدار مي تواند براي دروازه بان اول استقلال كه اين فصل با هياهوي زياد به جمع آبي پوشان ملحق شده است، يادآور خاطرات سال هاي گذشته باشد. مهدي رحمتي سال هاي ابتدايي دروازه باني اش را در فجر سپاسي شيراز سپري كرده است.
استقلال هفته گذشته در كرمان به يك پيروزي ارزشمند دست پيدا كرده است تا در برابر فجر سپاسي با روحيه بالايي به ميدان برود. مربي تيم فوتبال استقلال در باره وضعيت شاگردانش گفت: پس از بازي سختي كه در كرمان انجام داديم و برد شيريني كه به دست آورديم بازيكنان از نظر روحي شرايط خوبي دارند. از نظر بدني هم در اين بازي نشان دادند كه بدنسازي خوبي را انجام دادند و براي بازي با فجر آماده هستند.
در ديگر ديدار مهم روز چهارشنبه، داماش گيلان ميزبان تراكتورسازي تبريز است. شاگردان مهدي دينورزاده كه فصل جديد را با يك تساوي و يك شكست آغاز كرده بودند در سومين هفته توانستند فجرسپاسي شيراز را شكست دهند و جايگاه خود را در جدول رده بندي بهبود بخشند.
در سوي ديگر سرخپوشان تبريزي قرار دارند كه فصل يازدهم را با شكست خانگي برابر صباي قم آغاز كردند، اما پس از آن با دو پيروزي متوالي خود را قامت يك مدعي در ليگ برتر معرفي كردند. شاگردان قلعه نويي بسيار اميدوارند كه امسال با حضور قدرتمند در ليگ برتر به آرزوي ديرينه شان يعني صعود به ليگ قهرمانان آسيا دست پيدا كنند. آن ها در مسير رسيدن به اين آرزو و در چهارمين گام تيم امير عابديني را پيش رو دارند.
برنامه كامل ديدارهاي امشب به اين شرح است:
¤ استقلال - فجر شهيد سپاسي شيراز (ورزشگاه آزادي تهران؛ ساعت 30:22)
¤ داماش گيلان- تراكتورسازي تبريز (ورزشگاه عضدي رشت؛ ساعت 22)
¤ ذوب آهن - فولاد خوزستان (ورزشگاه فولادشهر اصفهان؛ ساعت 22)
¤ صباي قم- سايپا كرج (ورزشگاه يادگار امام قم؛ ساعت 22)
¤ نفت تهران- راه آهن (ورزشگاه دستگردي تهران؛ ساعت 22)
¤ شهرداري تبريز- سپاهان اصفهان (ورزشگاه يادگار امام تبريز؛ ساعت 22)

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

چهارشنبه 26 مرداد 1390  2:17 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها