0

4 غرفه ستادي و هنري علمي كاربردي در نمايشگاه قرآن

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

4 غرفه ستادي و هنري علمي كاربردي در نمايشگاه قرآن

نسخه چاپي ارسال به دوستان
4 غرفه ستادي و هنري علمي كاربردي در نمايشگاه قرآن

خبرگزاري فارس: در نمايشگاه قرآن كريم 4 غرفه ستادي و هنري علمي‌كاربردي داير است.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، غلامرضا كريمي‌نژاد، سرپرست معاونت فرهنگي، اجتماعي و دانشجويي دانشگاه جامع با بيان اين مطلب افزود: برگزاري سالانه نمايشگاه بين‌المللي قرآن كريم در ماه مبارك رمضان، فرصتي گران‌بها در راستاي ترويج فرهنگ قرآن و عترت(ع) مهيا ساخته است در اين ميان دانشگاه جامع علمي‌كاربردي با حضور موفقيت‌آميز در بخش دانشگاهي نمايشگاه، در سه دوره متوالي، به عنوان غرفه برگزيده انتخاب شده و امسال نيز حضوري گسترده در اين بخش دارد.

وي گفت: در نمايشگاه امسال، چهار غرفه ستادي و هنري علمي‌كاربردي برپا شده كه 2 غرفه به مراكز علمي‌كاربردي فرهنگ و هنر واحد 23 تهران و خانه كاركر تهران اختصاص يافته است. همچنين در بخش نمايش عمومي آثار دانشگاهي، آثاري از واحدهاي استاني فارس، ايلام و تهران به نمايش درآمده است.

سرپرست معاونت فرهنگي، اجتماعي و دانشجويي دانشگاه جامع ترويج فرهنگ قرآن و عترت(ع) در جامعه دانشگاهي كشور را يك نياز و تكليف فرهنگي دانست و برگزاري جشنواره‌هاي قرآني دانشگاه، حضور در نمايشگاه بين‌المللي قرآن كريم، حمايت از كانون‌هاي قرآني دانشجويي، آموزش رايگان قرآن كريم، برگزاري مسابقات اينترنتي قرآني و ارسال هداياي قرآني به مراكز علمي‌كاربردي را از اهم فعاليت‌هاي دانشگاه جامع علمي‌كاربردي در اين زمينه ذكر كرد.
انتهاي پيام/

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 25 مرداد 1390  6:13 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها