0

پورحيدري: جباري حق ندارد به خاطر مسائل مالي به تمرين نيايد

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

پورحيدري: جباري حق ندارد به خاطر مسائل مالي به تمرين نيايد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
فتح‌الله‌زاده مي‌تواند راحت خداحافظي كند اما تحمل مي‌كند
پورحيدري: جباري حق ندارد به خاطر مسائل مالي به تمرين نيايد

خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال استقلال گفت: مشكلات مالي براي همه است و جباري حق ندارد به خاطر مسائل مالي به تمرين نيايد.

منصور پورحيدري در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد وضعيت استقلال براي بازي فردا با فجر سپاسي اظهار داشت: براي اين مسابقه يكي دو بازيكن مصدوم داريم كه بايد امروز آخرين وضعيت آنها را بررسي كنيم.

وي در خصوص اينكه داستان غيبت جباري به كجا رسيد، عنوان كرد: داستاني در كار نيست. او بايد بيايد در تمرين و بگويد كجا بوده و چرا نيامده است. اول بايد دليل غيبتش را بدانيم.

سرپرست تيم استقلال در ارتباط با اينكه گفته مي شود به دليل مسائل مالي اين بازيكن در تمرينات شركت نمي كند، گفت: مسائل مالي براي ما سخت شده اما فتح الله زاده همه تلاشش را مي كند كه اين مشكلات تمام شود. از ديگران پول قرض گرفته و به نسبت هم به بازيكنان بد پول نداده است. مشكلات مالي براي همه بازيكنان است و فقط مخصوص جباري نيست. اكثر بازيكنان از باشگاه چك دارند.

پورحيدري در پاسخ به اين سؤال كه اگر جباري به دليل مسائل مالي در تمرنيات شركت نكرده به او حق مي دهد يا خير گفت: حق نمي دهم. كار ما يك كار گروهي است و همه در حال حركت هستيم. مسائل مالي براي همه هست. البته مي دانم بايد به فكر مشكلات مالي بود. يك طرفه هم نبايد به قاضي رفت. بازيكنان روي اين پول حساب باز كرده اند اما فتح الله زاده هم تنها و يك تنه در حال جمع كردن تيم است. من هنوز با جباري صحبت نكردم و منتظرم به تمرين بيايد.

سرپرست تيم استقلال در مورد غيبت پژمان منتظري به دليل مصدوميت گفت: پژمان بازيكن بزرگي است و حضورش در خط دفاع مايه آرامش است اما در همان نيمه دوم بازي با مس كرمان حميد عزيززاده به خوبي در تيم جا افتاد. در هر حال نبود بازيكني مثل منتظري در بازي نگراني به همراه دارد.

پورحيدري در مورد وضعيت جسماني فتح الله زاده اظهار داشت: ايشان كسالت دارد و امروز هم در جلساتي كه داشتيم او به زحمت خود را حفظ كرده بود. متاسفانه براي حل شدن مشكلات مالي كسي همكاري نمي كند. فتح الله زاده مي تواند راحت بگويد خداحافظ اما به خاطر اينكه تيم به مشكل نخورد اين شرايط را تحمل مي كند.
انتهاي پيام/

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 25 مرداد 1390  5:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها