0

ركابزنان خاطي سرعت براي حضور در فصل جاري مسابقات شانسي ندارند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

ركابزنان خاطي سرعت براي حضور در فصل جاري مسابقات شانسي ندارند

نسخه چاپي ارسال به دوستان
توبيخ شدگان دوچرخه‌سواري
ركابزنان خاطي سرعت براي حضور در فصل جاري مسابقات شانسي ندارند

خبرگزاري فارس: دوچرخه‌سواران شهرستاني تيم ملي سرعت ايران ديگر شانسي براي شركت در مسابقات باشگاهي سال جاري ندارند.

به گزارش خبرگزاري فارس، تعدادي از ملي‌پوشان سرعت ايران كه همگي از ورزشكاران شهرستاني هستند به دلايلي كه هنوز از سوي مسئولان فدراسيون دوچرخه‌سواري رسما اعلام نمي‌شود پس از بازي‌هاي آسيايي گوانگجو و مرحله اول جام جهاني پيست در استراليا از حضور در اردوهاي تيم ملي و شركت در مسابقات باشگاهي محروم شده‌اند.


هر چند كه برخي از مسئولان فدراسيون عدم برگزاري اردوهاي رده سني بزرگسالان و نبود اعزامي به مسابقات برون مرزي در بخش سرعت را دليل عدم حضور اين ركابزنان عنوان مي‌كنند، اما با نگاهي به تركيب تيم‌هاي باشگاهي در فصل جاري ليگ، متوجه عدم حضور اين ركابزنان كه بدنه اصلي تيم ملي و از مدال آوران بازي‌هاي آسيايي هستند، مي‌شويم.


در اين خصوص علي زنگي‌آبادي رئيس فدراسيون دوچرخه‌سواري به فارس گفت: اين ركابزنان محروم نيستند، اما به دليل برخي مسائل اجازه شركت در مسابقات باشگاهي را نداشته و ديگر نيز شانسي براي حضور در اين فصل را ندارند.


وي در خصوص ميزان شانس حضور آنها در اردوها و مسابقات برون مرزي عنوان كرد: در صورتي كه آمادگي كافي داشته باشند دعوت خواهند شد و در اين خصوص نيز كميته فني فدراسيون تصميم خواهد گرفت.


بر اساس گفته ركابزنان محروم، اين نفرات به خاطر اعتراض به عدم پرداخت پاداش 5 ميليوني از سوي فدراسيون و كم شدن پاداش مدال گوانگجو، از سوي رياست فدراسيون محروم شده‌اند و حق عقد قرارداد با باشگاه‌ها براي حضور در ليگ كه تنها منبع درآمد آنها است را ندارند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 25 مرداد 1390  12:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها