0

مورينيو: به بازي خوب كوئنترائو اميدوار شدم

hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154

نسخه چاپي ارسال به دوستان
تضعيف جايگاه دي‌ماريا

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا با اشاره به عملكرد تامل برانگيز دي‌ماريا، مهاجم آرژانتيني، گفت: به بازي خوب كوئنترائو اميدوار شدم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، خوزه مورينيو كه تساوي 2 بر 2 تيمش برابر بارسلونا را خوب و قابل قبول توصيف كرده يك روز پس از سكوت مطبوعاتي خود تصريح كرد: دي‌ماريا بازيكن خوبي است و نمي‌خواهم با حرف‌هايم او را به دردسر بيندازم يا روحيه او را تضعيف كنم، اما حقيقت اين است كه در بازي اخير آن طور كه من مي خواستم نبود، كوئنترائو جاي او را اشغال كرد و تيم همان تيمي شد كه من انتظار داشتم. او بازي بسيار خوبي را ارائه كرد و شايد در بازي برگشت در تيم اصلي من باشد.

وي ادامه داد: درباره داوري هيچ حرفي نمي‌زنم، نه تنها در لاليگا بلكه در بازي‌هاي اروپايي نيز ديگر هيچ حرفي از داوري نمي‌زنم، اين شايد طبيعت فوتبال جهان است كه همزمان با رشد بازيكنان و مربيان، شاهد افت داوري در آن باشيم. همه شاهد پنالتي بسيار واضحي كه از سوي داور ديده نشد بوديم، ما در نيوكمپ مقابل خود سيزده بازيكن مي‌بينيم كه عبارتند از بازيكنان بارسلونا، هواداران اين تيم و داور اين بازي.

جدال برگشت تيم‌هاي بارسلونا و رئال مادريد در سوپرجام اسپانيا در نيوكمپ و 30 دقيقه بامداد پنج شنبه برگزار مي‌شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 25 مرداد 1390  10:23 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها