0

راه اندازي دانشكده علوم ارتباطات دردانشگاه علامه

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

راه اندازي دانشكده علوم ارتباطات دردانشگاه علامه

رئيس دانشگاه علامه طباطبايي از تفكيك دانشكده علوم اجتماعي اين دانشگاه خبر داد و گفت: به زودي دانشكده علوم اجتماعي دانشگاه علامه به دو بخش تفكيك مي شود و از سال آينده پذيرش دانشجو دراين دو بخش انجام مي شود.
سيد صدرالدين شريعتي با اعلام اين خبر به مهر اضافه كرد: دانشكده علوم اجتماعي دانشگاه علامه طباطبايي به دو دانشكده علوم اجتماعي و دانشكده ارتباطات تفكيك مي شود.
به گفته وي، اين دو دانشكده درمقاطع كارشناسي و تحصيلات تكميلي دانشجوي ارتباطات و علوم اجتماعي مي پذيرند.شريعتي خاطرنشان كرد: به منظور گسترش رشته هاي جديد ارتباطات در مقطع دكتري بهتر ديديم اين دانشكده ها از يكديگر جدا شوند.بارها به عباسپور تذكر داده ايم كه نظرات شخصي خود را به عنوان نظر كميسيون مطرح نكند
طيبه صفايي، عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس نسبت به اظهار نظرهاي عباسپور واكنش نشان داد و آنها را نظرات شخصي وي خواند.
دكتر صفايي در گفت وگو با خبرنامه دانشجويان ايران با رد ادعاي عباسپور درمورد اعتبار مدرك دانشگاه پيام نور گفت: بنده در تمام جلسات كميسيون حضور داشتم و چنين بحثي را در كميسيون نداشتيم و اين موضوع بايد دركميسيون مطرح شود. ما چنين مشكلي را درخصوص مدرك پيام نور نداريم. پيام نور مداركش معتبر است و بنده نمي دانم كه چرا ايشان اين موضوع را كه نظر شخصي ايشان است و نظر كميسيون نيست، مطرح كردند.
اين عضو كميسيون آموزش مجلس در مورد بخش ديگر اظهارات عباسپور درباره دانشگاه علامه طباطبايي كه آنها را نظر مجلس خوانده بود، گفت: ما بارها به ايشان گفتيم كه نظر شخصي خود را به عنوان نظر كميسيون و مجلس مطرح نكند اما ايشان دوباره همين كار را تكرار مي كنند.
صفايي در مورد نظر خود در اين باره گفت: ما بايد نظرات و دلايل مسئولين دانشگاه را بشنويم، طبق برنامه توسعه، از طرفي ما بر گسترش تحصيلات تكميلي تأكيد مي كنيم، از طرفي هم ايراد مي گيريم كه چرا ظرفيت مقطع كارشناسي را كم كرديم. به نظر من ابتدا بايد نيازسنجي صورت بگيرد، بررسي كنيم كه چه تعدادي متقاضي هستند و اگر دلايل مطرح شده دانشگاه منطقي و قانع كننده بود مي پذيريم.
عباسپور در مورد ظرفيت مقطع كارشناسي دانشگاه علامه طباطبايي پس از اطلاعيه وزارت علوم و اعلام افزايش ظرفيت از سوي شريعتي، رئيس دانشگاه علامه مدعي شده بود كه مجلس دلايل دانشگاه مبني بر كاهش ظرفيت را نمي پذيرد و مسئولين دانشگاه نبايد ظرفيت كارشناسي را كاهش بدهند.وي در موردمدرك پيام نور هم ابراز عقيده كرده بود كه كيفيت آموزش در دانشگاه پيام نور پايين است و ما در كميسيون آموزش مجلس در پي تصويب اين موضوع هستيم كه فارغ التحصيلان دانشگاه پيام نور مدرك معادل بگيرند.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

سه شنبه 25 مرداد 1390  9:22 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها