0

استعفاي عليخاني از پژوهشكده مطالعات فرهنگي

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

استعفاي عليخاني از پژوهشكده مطالعات فرهنگي

دكتر عليخاني از رياست پژوهشكده مطالعات فرهنگي و اجتماعي استعفا كرد و وزير علوم با پذيرش استعفاي وي، طي حكمي رئيس جديد اين پژوهشكده را منصوب كرد.
دكتر عليخاني، رئيس سابق پژوهشكده مطالعات فرهنگي و اجتماعي در متن استعفاي خود كه به دفتر وزير علوم، تحقيقات و فن آوري ارائه شده، آورده است: اينجانب افتخار داشتم بيش از پنج سال در خدمت جامعه علمي ايران باشم و در حد توان و امكانات، در جهت اعتلاي دانش وانديشه اين مرز و بوم تلاش كردم. هم اكنون به دو دليل از ادامه خدمت در اين جايگاه معذورم، نخست اينكه سعادت و افتخار پژوهشگر و معلم بودن را دارم و بايد به حرفه اصلي و حوزه علاقه خود بازگردم، دوم اينكه چرخش مديريت ضرورتي انكارناپذير است تا مديران تازه نفس باايده ها و برنامه هاي جديدتر و با قوت و قدرت بيشتري امور را به پيش ببرند.
وزير علوم پس از پذيرش اين استعفا، طي حكمي دكتر محمدرضا حاتمي، عضوهيئت علمي دانشگاه تهران را به عنوان رئيس اين پژوهشكده منصوب كرد.
به گزارش مهر، مراسم تجليل از خدمات مديريتي دكتر عليخاني در پژوهشكده مطالعات فرهنگي و اجتماعي با حضور دكتر خواجه سروي معاون فرهنگي وزير علوم و نماينده معاون پژوهشي در حضور مديران شوراي پژوهشكده مطالعات فرهنگي و اجتماعي برگزار شد.
دكتر خواجه سروي در اين مراسم بر ارتقاي علمي پژوهشكده مطالعات فرهنگي و اجتماعي و ارتقاي ساختار علمي نيروي انساني و آموزشي اين پژوهشكده تأكيد كرد وگفت: علوم انساني در كشور بسيار مهم است و مسائل فرهنگي و اجتماعي نيازمند پشتيباني پژوهشي و علمي است به همين منظور جشنواره بين المللي فارابي از اهميت بالايي برخوردار است و بايد با جديت پيگيري شود.
معاون فرهنگي و اجتماعي وزير علوم همچنين بر ضرورت بروزرساني حوزه علوم انساني و فعال تر شدن پژوهشكده مطالعات فرهنگي و اجتماعي در اين زمينه تأكيد كرد.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

سه شنبه 25 مرداد 1390  9:21 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها