0

سريال 100 قسمتي درباره حضرت محمد(ص) ساخته مي‌شود

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

سريال 100 قسمتي درباره حضرت محمد(ص) ساخته مي‌شود

نسخه چاپي ارسال به دوستان
منابعي در مصر فاش كردند؛
سريال 100 قسمتي درباره حضرت محمد(ص) ساخته مي‌شود

خبرگزاري فارس: منابعي در مصر فاش كردند كه در صورت موافقت الازهر سريالي 100 قسمتي درباره حضرت محمد(ص) ساخته مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، منابعي در الازهر فاش كردند گروهي از سازندگان سريال‌هاي تلويزيوني خلاصه طرحي 100 ساعته را براي ساخت يك سريال بزرگ درباره حضرت محمد(ص) به مسئولان اين امر در اين دانشگاه بزرگ اسلامي ارائه كرده‌اند.


به گزارش پايگاه خبري الانباء، سازندگان اين سريال كه گفته مي‌شود 100 قسمت خواهد بود قصد دارند براي اولين بار و در كاري بزرگ زندگاني حضرت محمد(ص) را با به تصويركشيدن آن حضرت ارائه دهند.


اين منابع در الازهر عنوان كرده‌اند كه طرح اين سريال كه زندگاني حضرت محمد(ص) و مراحل دعوت مردم به اسلام را ارائه خواهد كرد به الازهر ارائه شده تا از لحاظ شرعي مورد تاييد قرار گيرد.


گفته شده است كه سازندگان اين سريال قصد دارند مراحل مختلف دعوت حضرت رسول(ص) را به صورت كاملا واضح و عميق ارائه دهند تا باشكوه‌ترين و صادق‌ترين چهره از اسلام و نبي مكرم آن به امت اسلامي و حتي به همه دنيا ارائه شود.


اين منابع خبري هر چند هيچ نامي از تهيه‌كنندگان و سازندگان اين سريال عنوان نكرده‌اند اما عنوان شده است كه سناريوي كامل اين سريال نوشته شده و به زودي تقديم الازهر خواهد شد.


در همين حال گفته شده اين سريال بيش از همه از كتاب «100 بهشتي، بزرگشان محمد(ص)» به زبان انگليسي نوشته «انيس منصور» برگرفته شده است و به زبان‌هاي انگليسي و فرانسوي ترجمه خواهد شد.


به گزارش فارس اين اقدام فيلم‌سازان مصري پس از آن صورت مي‌گيرد كه حملات گسترده‌اي توسط رسانه‌هاي عربي و مصري به طرح فيلم حضرت محمد(ص) مجيد مجيدي صورت گرفت.


در همين حال به نظر مي‌رسد الازهر كه بر اساس فتاواي سابق خود با به تصويركشيدن انبيا و صحابه مخالف است با اين سريال مخالفت كند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 25 مرداد 1390  8:50 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها