0

استقلال با جادوي طرفدارانش به دنبال صدرنشيني

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

استقلال با جادوي طرفدارانش به دنبال صدرنشيني

نسخه چاپي ارسال به دوستان
برخورد دايي و فركي در شب تقابل قرمزپوشان
استقلال با جادوي طرفدارانش به دنبال صدرنشيني

خبرگزاري فارس: در شب دوم رقابت‌هاي هفته چهارم ليگ برتر فوتبال، استقلال ميزبان فجرسپاسي شيراز است و مي‌خواهد با جادوي طرفدارانش صدرنشين شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، شب دوم از هفته چهارم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال چهارشنبه شب با انجام شش مسابقه پيگيري مي‌شود تا پرونده اين هفته بسته شود.


نگاهي به اين بازي‌ها مي‌اندازيم:*داماش گيلان - تراكتورسازي تبريز؛ جدال قرمزپوشانداماش گيلان از سه ديدار اولش چهار امتياز كسب كرده اما تراكتورسازي تبريز با امير قلعه‌نويي همان تيمي است كه انتظار مي‌رفت. تيمي كه از مدعيان اصلي قهرماني است و با شش امتياز در رده چهارم جدول است. تراكتورسازي با تيم صدرنشين يعني صباي قم فقط يك امتياز اختلاف دارد.


اين تيم در تمامي شهرها تقريبا طرفدار دارد و در كمتر ورزشگاهي بدون تماشاگر است. بنابراين تراكتورسازي تبريز در رشت احساس غريبي نخواهد كرد و شايد به همين دليل ورزشگاه اين بازي تغيير كرد تا داماش در ورزشگاه سردار جنگل از ياران قلعه‌نويي ميزباني كند.


هر دو تيم پيراهن اصلي‌شان قرمز است و تراكتورسازان فردا شب با پيراهن دوم خود به ميدان مي‌روند. روي كاغذ شانس تراكتورسازي بيشتر است زيرا اين تيم را اميرقلعه‌نويي هدايت مي‌كند اما شايد دينورزاده با شكست تراكتورسازي خالق شگفتي اين هفته ليگ شود.*ذوب آهن اصفهان - فولاد خوزستان؛ برخورد آهنيننايب قهرمان آسيا اين فصل را خوب و قدرتمند آغاز نكرد و با 4 امتياز در رده دهم جدول است اما ذوبي‌ها مي‌گويند هميشه در آخر فصل شكست مي‌خورديم و امتيازهاي حساسي را از دست مي‌داديم اين مرتبه اين باخت‌ها در اول فصل باعث خواهد شد در انتهاي فصل كمتر امتياز از دست بدهيم. البته از گوشه و كنار خبر مي‌رسد باشگاه ذوب آهن از نظر مالي در شرايط بدي قرار دارد و بازيكنان اين تيم هنوز پولي‌ دريافت نكرده‌اند و با اين حال فعلا سكوت كرده‌اند تا روزهاي خوش فرا برسد.


فولاد خوزستان اما با 7 امتياز در رده سوم جدول قرار دارد و شرايط بسيار خوبي دارد. نبرد اين دو تيم در واقع نبرد تاكتيكي مجيد جلالي و منصور ابراهيم‌زاده است، مربيان علم‌گراي فوتبال ايران كه همواره به متن فوتبال بيشتر از حاشيه‌ها آن توجه دارند. برخورد آهنين اين دو تيم ديدني خواهد بود.*صباي قم - سايپا؛ صدرنشين ناشناخته ميزبان نارنجي‌ پوشان كرجيصباي قم صدرنشين ناشناخته فوتبال ايران است. اين تيم با بازيكنان جوان و گمنام توانسته تا پايان هفته سوم بالاتر از تمام تيم‌هاي مدعي و پرستاره قرار بگيرد هرچند عبدالله ويسي خودش در اين زمينه گفت صدرنشيني ما موقتي است اما نمي‌توان قبول كرد كه سرمربي صبا براي تداوم اين صدرنشيني تلاش نكند. او تيم خود را بارسلوناي ايران مي‌‌داند. حريف صبا نارنجي پوشان كرجي سايپا هستند كه با كمترين دغدغه در قم به ميدان مي‌روند. بازيكنان سايپا نيز جوان و با انگيزه هستند و نكته مثبت اين ديدار نيروي جواني هر دو تيم است. تجربه سرمربيگري‌ ويسي بيشتر از مجيد صالح در ليگ برتر است ولي صالح نيروهاي كارآمدتري در اختيار دارد.*نفت تهران - راه‌آهن؛ نبرد مربي و كاپيتان پيشين تيم ملينفت تهران در اين فصل ظاهرا تغيير رويه داده و حسين فركي تيمش را هجومي به ميدان مي‌فرستد. فركي در تهران توانست مس كرمان را شكست دهد. اين تيم هفته گذشته هم با وجود بازي هجومي برابر فولاد دو بر يك شكست خورد و اين هفته قطعا براي برد به ميدان خواهد رفت.


راه آهن نيز هفته گذشته شكست خانگي را برابر صبا تجربه كرد و هر دو تيم شكست خورده در اين هفته پيروزي مي‌خواهند. حسين فركي و علي دايي سرمربي دو تيم رابطه نزديكي با هم دارند و دايي سال‌ها كاپيتان تيم ملي بوده كه فركي در آن تيم مربي بوده است. شايد اين بازي به نوعي جدال استاد و شاگرد هم محسوب شود اما خبري از مصاحبه‌هاي آتشين دو مربي در صورت شكست عليه ديگر نخواهد بود.*شهرداري تبريز - سپاهان اصفهان؛ نبرد مربيان خارجيشهرداري تبريز با برتري برابر پرسپوليس در ورزشگاه آزادي در كانون توجه قرار گرفت و نشان داد تيمي است كه در اين فصل مي‌خواهد حرف‌هايي براي گفتن داشته باشد. يسيج كه همه او را مربي ناكام مي‌دانستند معتقد است مربي ناموفقي نيست و اين را به همگان ثابت خواهد كرد. اين مربي در اين هفته ميزبان سپاهاني است كه لوكا بوناچيچ هدايت آن را برعهده دارد. نبرد اين دو مربي خارجي جالب توجه است.*استقلال - فجرسپاسي؛ استقلال به دنبال صدرنشيني با نيروي جادويي طرفدارانآبي‌پوشان هفته گذشته براي هوادارانشان از كوير سه امتياز سوغات آوردند هرچند مرفاوي سرمربي مس كرمان اين برد را به نيروهاي غيرطبيعي ربط داد و پس از آن از جادو و جادوگري هم سخن به ميان آمد. استقلال اكنون براي رسيدن به صدر جدول بايد فجرسپاسي را شكست دهد؛ تيمي كه بازيكنان جوان و جوياي نام دارد و همين مسئله مي‌تواند براي استقلال كهكشاني مشكل ايجاد كند. بازيكنان با انگيزه‌اي كه براي نشان دادن خود به فوتبال ايران شايد دو برابر بازي‌هاي ديگر انرژي بگذارند.


آبي‌پوشان اما به پشتوانه طرفدارن پرشمار و پرشور خود و جادوي آنها مي‌خواهند 10 امتيازي شوند و اميدوار باشند كه سايپا بتواند در قم از صبا امتياز بگيرد و صدرنشيني به آنها برسد. فجر البته حريف آساني نخواهد بود.برنامه بازي‌ها و اسامي داوران هفته چهارم به شرح زير است:سه شنبه 25/5/90-ساعت 22شاهين بوشهر-ملوان انزلي-شهيد بهشتي-بوشهر


يدالله جهانبازي-سعيد زارع-محمدرضا غنو-قاسم واحدي-ناظر:حاتم بك پورنفت آبادان-مس كرمان-تختي-آبادان


شاهين حاج بابايي-مصطفي فراهاني-مهدي عاليقدر-سيد مهدي سيد علي-ناظر:محمد علي فروغيمس سرچشمه-پرسپوليس-شهيد باهنر-كرمان22:30


احمد صالحي-حسن كامراني فر-حسين سنجري-اميرحسين فتاحي-ناظر:ابراهيم ميرزابيگيچهارشنبه 26/5/90-ساعت 22داماش-تراكتورسازي-سردار جنگل-رشت


سعيد مظفري زاده-رضا سخندان-الوندي-اشكان خورشيدي-ناظر:حسين عسكريذوب آهن-فولاد خوزستان-فولادشهر اصفهان


عليرضا فغاني-بهرام حسين نقوي-حميد غمزه-رضا كرمانشاهي-ناظر:مسعود مراديصباي قم-سايپا-يادگار امام(ره)قم


جمشيد دانش مهر-صادق نوري-آرمان اسعدي-جمشيد محمدي-ناظر:غلامرضا بهروانشهرداري تبريز-سپاهان-يادگار امام(ره)-تبريز


غلامرضا جباري-مجيد ويشگاهي-محبت علي تبار-فرشيد افشار-ناظر:بهرام مهرپيمانفت –راه آهن-دستگردي-تهران


محمد ملكي-حسين خانبان-حسين طالقاني-محمدرضا اكبريان-ناظر:مسعود عنايتاستقلال- فجر سپاسي-آزادي-تهران22:30


هدايت ممبيني-محمدرضاابوالفضلي-محسن فريماني-رسول رهبرفام-ناظر:حسين خوشخوان-(ابوطالب طاهريان)*جدول رده بندي ليگ برتر در پايان هفته سوم:


1- صباي قم 7 امتياز


2- استقلال 7 امتياز


3- فولاد 7 امتياز


4- تراكتورسازي 6 امتياز


5- ملوان 5 امتياز


6- شهرداري تبريز 5 امتياز


7- سپاهان 5 امتياز


8- سايپا 4 امتياز


9- نفت تهران 4 امتياز


10- ذوب آهن 4 امتياز


11- شاهين 4 امتياز


12- داماش گيلان 4 امتياز


13- نفت آبادان 2 امتياز


14- فجر سپاسي 2 امتياز


15- راه آهن 2 امتياز


16- مس يك امتياز


17- پرسپوليس يك امتياز


18- مس سرچشمه بدون امتياز

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 25 مرداد 1390  8:28 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها