0

درماندگي دشمن از اشراف اطلاعاتي بالاي سپاه پاسداران

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

درماندگي دشمن از اشراف اطلاعاتي بالاي سپاه پاسداران

فرمانده نيروي دريايي سپاه گفت: سطح بالاي تسلط و اشراف اطلاعاتي ما باعث درماندگي و سردرگمي دشمن شده است.
سردار علي فدوي فرمانده نيروي دريايي سپاه طي سخناني در اجتماع اساتيد، مسئولان و دانشجويان دانشكده علوم شناوري جوادالائمه(ع)، گفت: سطح بالاي تسلط و اشراف اطلاعاتي ما باعث درماندگي و سردرگمي دشمن شده است.
وي افزود: در سطح تاكتيك توانسته ايم مدل هاي رفتاري دشمن در فرض هاي مختلف را تشخيص داده و سمت و سوي توانايي هاي خود را براي مقابله با اين رفتارها، تنظيم كنيم.
فرمانده نيروي دريايي سپاه در ادامه تصريح كرد: دشمن در حال دستيابي كامل به اين باور است كه در تقابل نظامي با ما كاري از پيش نخواهد برد.
فدوي با اشاره به افزايش قابليت ها و توانمندي هاي نيروي دريايي، اظهار داشت: ما علاوه بر برخورداري از اين ظرفيت ها، تجربيات گرانبهايي از دوران هشت سال دفاع مقدس و همچنين نبرد دريايي در اختيار داريم. ما با تكيه بر اين توانمندي و تجربه به اين يقين و باور رسيده ايم كه »ما مي توانيم ».
وي با بيان اين كه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با تكيه بر نيروي جوشان مردمي، به منزله يك قدرت و پيكره واحد در صيانت و حراست از انقلاب اسلامي و ارزشهاي آن ايستاده است، گفت: ما درك خوبي از مقياس و ابعاد گوناگون تهديدات دشمن داريم و به همين دليل دامنه تهديدات آنان را منحصر به حوزه تهديدات سخت و نظامي نمي دانيم.
وي افزود: بر همين اساس دامنه رسالت ما در امر پاسداري از انقلاب اسلامي منحصر به حوزه تهديدات سخت و نظامي نخواهد بود.
فدوي در ادامه اظهار داشت: امروز دشمن در حوزه جنگ نرم سرمايه گذاري زيادي صورت داده و جبهه وسيعي را با اين ويژگي تدارك ديده است. امروز مقابله با جنگ نرم دشمن و روشنگري در اين زمينه بخشي از رسالتي است كه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي بر دوش خود احساس مي كند.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

سه شنبه 25 مرداد 1390  1:50 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها