0

رايانه لوحي بلك‌بري با دو دوربين مجزا

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

رايانه لوحي بلك‌بري با دو دوربين مجزا

بر اساس آخرين اخبار منتشر شده، شركت RIM توليدكننده گوشي‌هاي هوشمند بلك‌بري در حال تكميل نخستين رايانه لوحي خود است كه انتظار مي‌رود با دو دوربين ديجيتالي مجزا و پردازنده يك گيگاهرتزي وارد بازار شود.

الكترونيستا، "آشوك كومار " از برجسته‌ترين كارشناسان حوزه فناوري به نقل از منابع آگاه اعلام كرد كه اين رايانه لوحي از نمونه‌هاي كنوني موجود در بازار كوچك‌تر خواهد بود و نمايشگر لمسي 7 اينچي را در خود جا خواهد داد.
براي اين رايانه لوحي پردازنده يك گيگاهرتزي در نظر گرفته شده كه هنوز شركت توليدكننده اين پردازنده هم به طور دقيق اعلام نشده است. اين رايانه شخصي همراه دو دوربين ديجيتالي مجزا دارد كه يكي در قسمت پشتي و ديگر در بالاي نمايشگر براي برقراري كنفرانس‌هاي تصويري نصب شده‌اند.
اين رايانه لوحي كليه قابليت‌هاي شبكه مخابراتي و ارتباطي 3G از جمله اينترنت پرسرعت بي‌سيم را در اختيار كاربران مي‌گذارد. برخي منابع آگاه اعلام كرده‌اند كه گيرنده شبكه 3G و پردازنده اين محصول را شركت Marvell توليد كرده و قرار است پردازنده يك گيگاهرتزي Armada 618 در اين رايانه لوحي مورد استفاده قرار گيرد.
"آشوك كومار " پيش‌بيني كرده است كه اين رايانه لوحي اواخر سال جاري ميلادي يا اوايل سال آتي وارد بازار خواهد شد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

دوشنبه 21 تیر 1389  6:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها