0

برزيل و فرانسه هم به نيمه نهايي رسيدند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

برزيل و فرانسه هم به نيمه نهايي رسيدند

نسخه چاپي ارسال به دوستان
/جام جهاني جوانان – كلمبيا/
برزيل و فرانسه هم به نيمه نهايي رسيدند

خبرگزاري فارس: تيم‌هاي ملي برزيل و فرانسه به مرحله نيمه نهايي رقابت‌هاي جام جهاني جوانان صعود كردند.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، در ادامه رقابت‌هاي جام جهاني جوانان كه به ميزباني كلمبيا در حال برگزاري است، برزيل و فرانسه نيز به جمع 4 تيم برتر رقابت‌ها راه يافتند.
در نخستين ديدار شب دوم مرحله يك چهارم نهايي اين رقابت‌ها تيم ملي فرانسه 3 بر 2 از سد نيجريه گذشت و در ديگر ديدار برزيل، دومين تيم پرافتخار اين رقابت‌ها با 4 عنوان قهرماني پس از تساوي 2 بر 2 مقابل اسپانيا در وقت‌هاي عادي و تلف شده در ضربات پنالتي 4 بر 2 حريف خود را شكست داد و به نيمه نهايي صعود كرد.

در شب اول اين رقابت‌ها نيز تيم‌هاي آرژانتين و پرتغال يكي با 6 عنوان قهرماني به عنوان پرافتخارترين تيم جام جهاني و ديگري با 2 عنوان قهرماني به عنوان سومين تيم پرافتخار به مصاف هم رفتند كه اين ديدار در وقت‌هاي عادي و تلف شده با تساوي بدون گل به پايان رسيد.
در نهايت دو تيم در ضربات پنالتي با هم به رقابت پرداختند كه در اين مرحله پرتغالي‌ها موفق‌تر عمل كرده و 5 بر 4 به برتري رسيدند تا به عنوان اولين تيم راهي مرحله نيمه نهايي شوند.
در ديگر ديدار كلمبيا ميزبان رقابت‌ها مقابل مكزيك تن به شكست 3 بر يك داد تا در مقابل چشم هوادارانش، دومين شگفتي مرحله يك چهارم نهايي نيز رقم بخورد.

تيم ملي جوانان مكزيك در مرحله نيمه نهايي با برزيل بازي مي‌كند و پرتغال نيز به مصاف فرانسه خواهد رفت.
انتهاي پيام/خ

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 24 مرداد 1390  5:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها