0

مارک آنتونی دلش نمی خواهد از جنیفر جدا شود !

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

مارک آنتونی دلش نمی خواهد از جنیفر جدا شود !

مارک آنتونی هر کاری که می تواند انجام می دهد تا جنیفر از او جدا نشود. مارک آنتونی سومین همسر جنیفر لوپز و پدر ناکس و امی ، دوقلوهای سه ساله این خواننده مشهور است .

مارک آنتونی هر کاری که می تواند انجام می دهد تا جنیفر از او جدا نشود.اگرچه خواننده آهنگ معروف " روی زمین" چندی پیش جدایی خود از مارک آنتونی را اعلام کرد اما گزارشات رسیده حاکی از آن است که مارک تصمیم گرفته هر کاری که می تواند انجام دهد تا جنیفر دوباره با او زندگی کند .مارک آنتونی سومین همسر جنیفر لوپز و پدر ناکس و امی ، دوقلوهای سه ساله این خواننده مشهور است .یک منبع خبری گفت:"مارک تصمیم دارد تا آنجا که ممکن است مراحل طلاق خود و جنیفر را به تعویق بیاندازد تا بتواند نظر جنیفر را تغییر بدهد و او را راضی کند که از طلاق منصرف شود.او گاهی اوقات جنیفر را سرزنش می کند وگاهی اوقات به جنیفرمی گوید که این جدایی زندگی او را نابود خواهد کرد و از جنیفرخواهش می کند که نظرش را تغییر دهد و دوباره با او زندگی کند .اما بنا به گفته یکی از نزدیکان داورامریکن آیدل ، او تصمیم ندارد نظرش را عوض کند . یک منبع خبری گفت:" جنیفر خیلی خوشحال است و همه کسانی که دوستش دارند در کنارش هستند و نمی گذارند او تنها بماند."جنیفر ۴۲ ساله قبل ازجدایی از مارک گفته بود که او و همسرش به سختی تلاش می کنند تا بین کار و زندگی خانوادگی شان تعادل برقرار کنند.
او گفت:" تعادل برقرار کردن بین کار و زندگی خانوادگی هر روز سخت تر می شود. وقتی که تازه ازدواج کرده بودیم و هنوز بچه دار نشده بودم ، بیشتر اوقات می توانستیم با هم باشیم و همرا یکدیگر به همه جا سفر کنیم . من خیلی کار نمی کردم و به همین دلیل وقت بیشتری داشتم.در سالهای اول ازدواجمان من در چند تور همراه او بودم و در آن دوران یک فیلم مشترک هم بازی کردیم.اما حالا همه چیز خیلی سخت شده است .""در حال حاضر خیلی چیزها تغییر کرده و کارها و مسئولیتهای ما بیشتر شده است . همانطور که گفتم در سه سال اول ازدواجمان همه وقتمان را صرف یکدیگر می کردیم . در آن زمان من زیاد کار نمی کردم و بیشتر وقتم را در اختیار مارک قرار می دادم. اما بعد از آن ما صاحب فرزند شدیم و بیشتر وقتمان را وقف فرزندانمان کردیم و من هم دوباره کار کردن را شروع کردم."منبع:

پرتال آفتاب

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

دوشنبه 24 مرداد 1390  4:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها