0

ویلاس بواس ناامید از ناکامی چلسی در کسب پیروزی

 
Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

ویلاس بواس ناامید از ناکامی چلسی در کسب پیروزی

مربی پرتغالی از تیمش توقع دارد تا در هفته های بعد بازی دینامیک تری را به نمایش بگذارد

 

EPL -  Stoke City v Chelsea, Andre Villas-Boas
 
آندره ویلاس بواس، مربی جوان چلسی بعد از تساوی تیمش مقابل استوک سیتی در هفته اول رقابتهای لیگ برتر احساس ناامیدی می کرد ولی درعین حال به این نکته اشاره کرد که از بازی تیمش احساس غرور می کند

این اولین حضور رسمی او روی نیمکت چلسی بود و این بازی در ورزشگاه بریتانیا استادیوم دنبال شد و تلاشهای شاگردان ویلاس بواس در جریان بازی گلی را به همراه نداشت.

این مربی پرتغالی از اینکه بدون کسب سه امتیاز بازی به استمفورد بریج باز می گردد احساس ناامیدی می کند و در پایان مسابقه یکشنبه شب به خبرنگاران گفت:« ایده ال ترین حالت این بود که بازی را با کسب سه امتیاز به پایان می بردیم ؛ چرا که ما درنیمه دوم بازی عملکرد فوق العاده ای داشتیم و سعی کردیم تا آن بازی بدی که در نیمه اول به نمایش گذاشتیم را جبران کنیم. ما فرصتهای متعددی را شکل دادیم ولی متاسفانه به گل نرسیدیم. فکر می کنم که اگر به گل می رسیدیم روند بازی کاملا تغییر می کرد و می توانستیم نتیجه کاملا بهتری را رقم بزنیم.»

مربی چلسی ادامه داد:« هر دو تیم خیلی خوب دفاع کردند و منسجم بازی کردند. ما با مشکلاتی مواجه شدیم که بازیکنان استوک ایجاد می کردند و سعی کردیم تا پاسهای خوبی داده و جایگیری مناسبی داشته باشیم.»

مربی چلسی ادامه داد:«  ما سیستم 3-3-4 مان را دوست داشتیم و در طول پیش فصل سیسم های مختلفی را تست کردیم که به ما انعطاف بیشتری می داد. »

دو بازی بعدی چلسی، دو بازی خانگی مقابل وست بروم و نوروویچ خواهد بود و مربی پرتغالی چلسی ادامه داد:« برای ما خیلی مهم است تا با گلزنی در این دو دیدار به پیروزی برسیم؛ این به معنای آن است که قبل از دیدارهای خارج از خانه مقابل ساندرلند و منچستریونایتد هفت امتیازه خواهیم شد.»

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

دوشنبه 24 مرداد 1390  1:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها