0

هدايتي: من پيشكسوت پرسپوليس نيستم

Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667

هدايتي: من پيشكسوت پرسپوليس نيستم

مالک باشگاه استيل‌آذين گفت: خودم را پيشکسوت پرسپوليس نمي‌دانم و در جلسات اين کميته فقط ميهمان هستم.

حسين هدايتي با اشاره به جلسه شب گذشته اظهار داشت: بسيار خوشحال هستم که بزرگان پرسپوليس پس از سال ها دور يکديگر جمع شده اند تا ياد و خاطره گذشته ها را زنده کنند و دقايقي در کنار يکديگر خوش باشند. من خودم را پيشکسوت پرسپوليس نمي دانم و فقط در اين جلسات ميهمان هستم و تمام سؤالات خود را از بزرگان پرسپوليس بپرسيد نه من.

مالک باشگاه استيل آذين در پاسخ سؤال که چرا جلسات کميته پيشکسوتان در اين باشگاه برگزار مي شود گفت: باشگاه استيل آذين از تهران به سمنان انتقال يافته است. يک روز متوجه شدم تعدادي از پيشکسوتان پرسپوليس دور هم جمع شده اند و دنبال سر پناهي مي گردنند تا جلسات خود را برگزار کنند به همين دليل تصميم گرفتم يکي از طبقات ساختمانم را به اين عزيزان بدهم.

وي افزود: اکنون در آن ساختماني که قبلا دفتر باشگاه استيل آذين بود دو شرکت زير نظر استيل آذين فعاليت مي کنند و در حال انجام دادن کارهاي اقتصادي خود هستند. برخي ها از کار من ناراحت شده اند که چرا به پيشکسوتان پرسپوليس يک طبقه داده ام که بايد به اين عزيزان بگويم هر وقت در باشگاه پرسپوليس يک طبقه به پيشکسوتان داد اين بزرگان از اينجا مي روند و در باشگاه خود مستقر مي شوند، البته هر وقت بزرگان پرسپوليس صلاح بدانند.

هدايتي درباره پرسپوليس گفت: نوع رفتن دايي و حضور استيلي کمي هواداران را آزرده کرده اما بايد همه اين تيم دست به دست همديگر بدهند تا پرسپوليس به نتيجه دلخواه برسد. يک نفر نمي تواند در حال حاضر به پرسپوليس کمک کند و به همين دليل همه بايد کمک کنند تا اين تيم موفق باشد.

وي درباره احتمال خريد امتياز يکي از تيم هاي ليگ برتري گفت: فعلا خبري نيست. شايد در آينده درباره اين موضوع خبري شود.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

دوشنبه 24 مرداد 1390  1:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها