0

كارانكا: بعضي چيزها اصلا عوض نشده است

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

كارانكا: بعضي چيزها اصلا عوض نشده است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
پس از تساوي رئال مقابل بارسلونا
كارانكا: بعضي چيزها اصلا عوض نشده است

خبرگزاري فارس: دستيار مورينيو كه به جاي او در كنفرانس خبري حاضر شده بود گفت: متاسفانه بعضي چيزها اصلا عوض نشده است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا اسپانيا، خوزه مورينيو، سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد پس از تساوي 2 بر 2 تيمش در برنابئو مقابل بارسلونا در كنفرانس خبري مقابل خبرنگاران حاضر نشد و به جاي خود كارانكا را به نشست رسانه اي فرستاد.


كارانكا پرتغالي كه اعتراض خبرنگاران به غيبت مورينيو را مي‌ديد، گفت: ناراحت نشويد او مجبور است مرا به جاي خود بفرستد چرا كه اگر بيايد بار ديگر براي چندين جلسه محروم و جريمه نقدي مي‌شود.وقتي يكي از خبرنگاران علت اين امر را از كارانكا پرسيد، وي اظهار داشت: متاسفانه بعضي چيزها اصلا تغيير نكرده است؛ چه بايد بگويم! مگر خودتان بازي را نديديد، نام خطايي كه والدس انجام داد چه بود؟ در قانون فيفا به پنالتي چه مي گويند؟ لابد به خطايي مي‌گويند كه به ضرر رئال مادريد و به سود ساير تيم‌ها باشد كه در محوطه جريمه يك تيم رخ مي‌دهد.


وي افزود: جدا از برخي قضاوت‌هاي نااميد كننده از داوري كه كينه‌اش از رئال مادريد قديمي‌تر از اين حرف‌ها است بايد حقيقت را هم به طور كامل گفت و آن اين كه ما خوب نبوديم و تيمي كه خوب بازي نكند پيروز نمي‌شود.دستيار مورينيو گفت: در خط دفاعي مشكلات زيادي بود كه البته پيدا كردن اين مشكلات اساسي قبل از لاليگا بسيار ارزشمند است و بايد هر چه سريع‌تر برطرف شود.


مسابقه برگشت بارسلونا و رئال مادريد بامداد پنج شنبه ساعت1:30 به وقت ايران برگزار خواهد شد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 24 مرداد 1390  9:28 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها