0

پاسخ ايران به حمله رژيم صهيونيستي پشيمان كننده خواهد بود

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

پاسخ ايران به حمله رژيم صهيونيستي پشيمان كننده خواهد بود

رئيس جمهور درباره واكنش ايران به حمله رژيم اسرائيل تاكيد كرد: آنها به قدرت ايران واقف هستند و مي دانند كه پاسخ ملت ايران به آنها پشيمان كننده خواهد بود.
دكتر محمود احمدي نژاد در مصاحبه زنده با شبكه تلويزيوني «راشا تودي » روسيه، درباره تحولات جهاني با بيان اينكه آينده بسيار درخشاني در انتظار همه بشريت قرار دارد، گفت: زمان آن رسيده كه انسان ها با انديشه اي جهاني، مهرورزي و پي بردن به اهميت عدالت در ساختن جهان مشاركت كنند تا مديريت عادلانه و انساني بر جهان حاكم شود.
احمدي نژاد با تاكيد بر اينكه عدالت، آزادي و كرامت به مطالبه عمومي همه ملت هاي جهان تبديل شده است، خاطر نشان كرد: ملت هاي منطقه و شمال آفريقا مي توانند امور خود را اداره كرده و خواسته هايشان را به دست آورند اما آنچه كه موجب نگراني شده دخالت هاي بيگانگان در امور كشورها از جمله دخالت ناتو در ليبي است.
ظرفيت هاي مشترك ايران و روسيه براي تعميق روابط
دكتر احمدي نژاد در پاسخ به سوالي درباره روابط ايران و روسيه با اشاره به اينكه ايران و روسيه همسايه جغرافيايي هستند و اين رابطه همسايگي هميشگي بوده و قابل تغيير نيست، تصريح كرد: بايد دو كشور با هم روابط دوستانه و عميقي داشته باشند ضمن اينكه از نقاط مشترك فراواني برخوردار هستيم كه فعال كردن آن به نفع همه است لذا بايد از ظرفيت هاي مشترك براي تعميق هر چه بيشتر مناسبات دو كشور استفاده حداكثري كرد.
رييس جمهور با اشاره به مذاكرات مثبت و سازنده با (پوتين و مدودوف)در سال هاي اخير ضمن ابراز خرسندي از روابط رو به گسترش دو كشور خاطرنشان كرد: ايران و روسيه با توجه به تحولات اقتصادي و سياسي در جهان، راه حل هاي مشتركي براي حل مشكلات موجود دارند. با توجه به مذاكرات مثبتي هم كه با جناب آقاي پوتين و مدودوف انجام شده، اميدواريم سطح روابط دو كشور به سرعت در همه زمينه ها افزايش يابد.
نيروگاه بوشهر سمبل همكاري هاي ايران و روسيه
دكتر احمدي نژاد در پاسخ به سوالي درباره نيروگاه بوشهر و علت تاخير در راه اندازي آن اظهار داشت: در خصوص راه اندازي اين نيروگاه با آقاي مدودوف مذاكره كرديم و صراحتا اعلام كرد هيچ مانعي دراين راستا وجود ندارد و نيروگاه بوشهر در زمانبندي مشخص راه اندازي خواهد شد؛ البته طبيعي است كه بايد همه نكات لازم براي افزايش ايمني بكار گرفته شود.
رئيس جمهور ادامه داد: نيروگاه بوشهر امروز در مرحله راه اندازي قرار دارد و طرف روسي اعلام كرده تا پايان امسال در چند مرحله به طور كامل راه اندازي خواهد شد.
دكتر احمدي نژاد تصريح كرد: راه اندازي نيروگاه بوشهر سمبل همكاري هاي ايران و روسيه است و در مقابل نگاه جهانيان قرار دارد و همه به دنبال آن هستند كه ببينند روسيه چگونه يك نيروگاه را راه اندازي مي كند.
قطعاً ايران جزو بهترين ها
در دنيا است
رئيس جمهور درباره وضعيت عده اي از آشوبگران پس از انتخابات و سران آنها خاطرنشان كرد: دستگاه قضايي جمهوري اسلامي ايران مستقل بوده و آيين دادرسي نيز شفاف است و اگر كسي تخلفي انجام دهد به طور عادلانه به آن رسيدگي مي شود و هيچ كس حتي رئيس جمهور هم نمي تواند در روند رسيدگي به پرونده هاي قضايي دخالت كند.
دكتر احمدي نژاد افزود: جمهوري اسلامي ايران كشوري است كه بيش از ساير كشورهاي دنيا به مطالبات مردم اهميت مي دهد، اما بي ترديد اين وضعيت نسبي است و هرگز ادعا نكرديم كه در جايگاه مطلوب و ايده آل قرار داريم؛ اما قطعاًجزء بهترين ها در دنيا هستيم.
پاسخ ملت ايران به آنها پشيمان كننده است
دكتر احمدي نژاد در پاسخ به سوالي مبني بر احتمال حمله نظامي رژيم صهيونيستي به جمهوري اسلامي ايران گفت: آنها آرزوي انجام چنين عملي را در ذهن خود دارند، اما در مقابل، به قدرت ايران نيز واقف هستند و مي دانند كه پاسخ ملت ايران به آنها پشيمان كننده خواهد بود.
وي تاكيد كرد: بي ترديد ملت ايران در حد توان از خود دفاع خواهد كرد اما اميدواريم چنين روزي پيش نيايد و البته دليلي هم براي آن وجود ندارد.
رئيس جمهور با بيان اينكه رژيم صهيونيستي براي تهديد، تهاجم و تامين منافع غرب تاسيس شده است، گفت: موجوديت اين رژيم به ترور، اشغال، تجاوز و كشتار بستگي دارد، همانطور كه در طول 60 سال گذشته همين روش را در پيش گرفته است؛ اما بالاخره آنها به قدرت تاريخي ملت ايران نيز آگاهي دارند.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

دوشنبه 24 مرداد 1390  1:28 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها