0

بحران كناره گيري تيم ها به ليگ برتر هندبال رسيد فعلا ليگ سه تيمي است

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

بحران كناره گيري تيم ها به ليگ برتر هندبال رسيد فعلا ليگ سه تيمي است

در فاصله دو روز مانده تا پايان مهلت ثبت نام تيم هاي شركت كننده در رقابتهاي ليگ برتر هندبال مشكلات مالي باشگاه ها باعث شده تا اكثر تيم ها مدارك خود را تحويل فدراسيون نداده و تنها سه تيم وروديه شان را پرداخت كنند!
در فاصله تنها دو روز تا پايان مهلت ثبت نام تيم هاي شركت كننده در
بيست و چهارمين دوره رقابتهاي هندبال ليگ برتر باشگاه هاي كشور از ميان 12 تيم حاضر در قرعه كشي اين ديدارها هيچ كدام مدارك خود را تحويل فدراسيون هندبال نداده اند.
اين در شرايطي است كه تنها سه تيم حق وروديه براي حضور در رقابت هاي ليگ را به فدراسيون پرداخت كرده اند و به اين شكل حضور خود را در اين مسابقات قطعي اعلام كردند. در حاليكه كه اين زمان هنوز به پايان نرسيده قطعي شدن انحلال سه تيم باقدمت از ليگ نگراني را براي آينده ليگ هندبال افزايش داده است. مخالفت هيئت مديره باشگاه ذوب آهن با تيمداري در رشته هاي توپي (غير فوتبال) از جمله هندبال، كمبود بودجه تيم فولاد و در نهايت انحلال تيم نوين سپاهان و ادامه مشكلات مالي تيم باشگاه سنگ آهن بافق يزد و قطعي شدن كناره گيري اين تيم از حضور در ليگ برتر اين ليگ را دچار بحران جديدي كرده است.
حيات پور رئيس كميته مسابقات فدراسيون هندبال در اين مورد گفت: تا به امروز تنها سه تيم مس كرمان، خوزستان و سبزوار با پرداخت حق وروديه ليگ حضورشان در مسابقات امسال را قطعي كرده اند. اما هيچ كدام از تيم ها مداركشان را ارسال نكرده اند.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

دوشنبه 24 مرداد 1390  1:07 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها