0

اخبار كوتاه از فوتبال 24 مرداد

ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 20214

اخبار كوتاه از فوتبال 24 مرداد

پيروزي 10 ميليون تومان جريمه شد
كميته انضباطي تيم فوتبال پيروزي را 10 ميليون تومان جريمه كرد.
در ديدار دو تيم پيروزي و ملوان بندرانزلي تخلفاتي از سوي تماشاگران منتسب به تيم پيروزي و تيم ملوان بندرانزلي فحاشي و اهانت نسبت به هواداران و داور مسابقه صورت گرفت ، بر همين اساس كميته انضباطي تيم ملوان بندرانزلي را به توبيخ كتبي با درج در پرونده و مبلغ سي ميليون تومان جريمه نقدي محكوم كرد و تيم پيروزي را نيز به توبيخ كتبي در پرونده و مبلغ ده ميليون تومان جريمه نقدي محكوم كرد. ضمنا هر دو تيم در نيمه دوم مسابقه با 2 دقيقه تاخير وارد زمين مسابقه شدند و كميته انضباطي هر دو تيم را به مبلغ چهارصد هزارتومان جريمه نقدي محكوم كرد.
اولتيماتوم مدير عامل مس به كادر فني
منصوري مدير عامل باشگاه مس سرچشمه در خصوص سه باخت متوالي تيم فوتبال مس سرچشمه در سه هفته ابتدايي ليگ گفت: در حال حاضر آرامش تيم از هر چيزي مهمتر است اما براي جبران امتيازات از دست رفته كادر فني حداكثر تا پايان هفته پنجم فرصت دارد. مديرعامل باشگاه مس سرچشمه در خصوص ديدار تيمش با پيروزي در هفته چهارم رقابتهاي ليگ گفت: متاسفانه ما در همه بازي هاي خود حتي در كرمان تيم ميهمان هستيم و مقابل پيروزي نيز با توجه به حضور هواداران اين تيم در ورزشگاه اين موضوع تكرار مي شود.
ياوري: انتخاب مربيان پايه تيم ملي بر مبناي رفاقت و دوستي است
محمود ياوري با اشاره به مشكلات مديريتي در فوتبال ايران گفت: متاسفانه افرادي كه خوب مي فهمند بيرون از گود هستند.ياوري در مورد نحوه انتخاب مربيان تيم ملي پايه از سوي فدراسيون فوتبال گفت: اين انتخاب ها روي رفاقت و دوستي است و به فوتبال كشور ضربه مي زند. بنده يك زماني سرمربي تيم ملي و در آن مقطع در كار خودم موفق بودم و به دليل اختلاف نظر با دبير فدراسيون و ورود وي به چرخه اختياراتم از سمت خود استعفا دادم. دو سال بعد رئيس فدراسيون كه تازه انتخاب شده بود به من پيشنهاد سرمربي گري تيم جوانان را داد، به ايشان گفتم من به عقب برنمي گردم. من سرمربي تيم ملي بودم و هر چه تلاش كردند نپذيرفتم. حالا مربي براي تيم نوجوانان انتخاب مي كنند كه هيچ هويت و سابقه كاري با تيمي را نداشته است. بعد از اينكه ايشان بسيار ناموفق بودند و اما و اگر هم در كارشان بسيار بوده به عنوان سرمربي تيم جوانان انتخاب مي شود! شما اسم اين كار را چه مي گذاريد؟!
تغيير برنامه ليگ يا اشتباه فدراسيون فوتبال؟
مسئولان سازمان ليگ اعلام كردند برنامه هفته چهارم تغيير نكرده و سه شنبه فقط سه ديدار برگزار مي شود.
سايت فدراسيون فوتبال مدتي پيش برنامه پنج هفته اول ليگ برتر را اعلام و تمامي رسانه ها و خبرگزاري ها به نقل از اين سايت برنامه ليگ برتر را اعلام كردند و طبق اعلام سايت فدراسيون فوتبال در هفته چهارم ليگ برتر 8 بازي سه شنبه شب و فقط بازي استقلال و فجر سپاسي روز چهارشنبه برگزار مي شود.
با اين حال مسئولان سازمان ليگ ديروز اعلام كردند روز سه شنبه فقط سه ديدار برگزار مي شود و 5 ديدار روز چهارشنبه انجام مي شود و تغييري در برنامه ايجاد نشده و برخي رسانه ها به اشتباه برنامه ليگ را اعلام كرده اند.
پيام تسليت كنفدراسيون آسيا به مناسبت درگذشت معصومي
ژانگ جيلونگ، رئيس موقت كنفدراسيون فوتبال آسيا با ارسال نامه اي به علي كفاشيان، رئيس فدراسيون فوتبال پيام تسليت خود را به مناسبت درگذشت بابك معصومي اعلام كرد. در متن اين پيام آمده است: «خبر درگذشت نابهنگام بابك معصومي را با غمي فراوان دريافت كردم. سرطان يكي از بزرگترين ستاره هاي فوتسال آسيا را در سن جواني از ما گرفت. از طرف AFC و خانواده فوتبال آسيا، مايلم تسليت صميمانه خود را به خانواده معصومي، دوستان وي و جامعه فوتسال ايران اعلام كنم. خدا به آنها قدرت مواجهه با اين فقدان بزرگ را عنايت كند.
مهابادي سرمربي جديد نساجي
كوروش رحماني به عنوان مالك باشگاه و داود مهابادي به عنوان سرمربي تيم فوتبال نساجي قائمشهر انتخاب شد. رحماني با اعلام اين خبر گفت: من مالك باشگاه بودم و اتفاقات غيرقانوني رخ داد و در باشگاه حضور نداشتم، اما روز گذشته با جلسه اي كه با علي كفاشيان و غلامرضا بهروان برگزار كرديم اين موضوع حل شد و كار خود را آغاز كردم. رحماني در پايان از انتخاب داود مهابادي به عنوان سرمربي تيم فوتبال نساجي خبر داد.
برتري رئال مادريد برابر بارسلونا
در فاصله يك روز به ال كلاسيكو دربي تيم فوتسال رئال مادريد مقابل بارسلونا در دبي به برتري رسيد.شنبه شب ديدار نهايي مسابقات بين المللي فوتسال دبي انجام شد كه در ديدار پاياني تيم فوتسال رئال 8 بر 7 مقابل رقيب كاتالاني به برتري رسيد.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

دوشنبه 24 مرداد 1390  1:07 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها