0

سامانه پرداخت قبوض براي نخستين بار در قم راه‌اندازي مي‌شود

 
Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

سامانه پرداخت قبوض براي نخستين بار در قم راه‌اندازي مي‌شود

استاندار قم گفت: در آینده ای نزدیک سامانه پرداخت قبوض ایران برای نخستین بار در کشور در استان قم راه اندازی می شود.
           
 

حجت‌الاسلام و المسلمین موسی‌پور امروز در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران تصریح کرد: تجمیع قبوض در این سامانه و امکان پرداخت الکترونیکی آنها، تأثیر زیادی در کاهش هزینه‌ها خواهد داشت و با راه اندازی این سامانه در استان، قم به عنوان نخستین شهر الکترونیک در کشور مطرح شود.
وی از برگزاری همایش «فرصت‌های بهره‌مندی از صندوق توسعه ملی» در قم در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: علاوه بر ايجاد صنايع جديد زمینه مساعدی برای نوسازی واحدهای صنعتی و کشاورزی فراهم آمده است و دستگاه‌های ذی‌ربط باید طرح‌های اجرایی و مشخص در این خصوص ارائه کنند.
حجت‌الاسلام و المسلمین موسی‌پور در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه آموزش راهکارهای بهینه‌سازی مصرف در جامعه بسیار ضروری است اظهار داشت: برای تعمیق فرهنگ صرفه‌جویی در جامعه، عموم مردم باید با روش‌های کاهش مصرف آشنا باشند و در این میان رسانه‌ها به ویژه صدا و سیما وظیفه اصلی را برعهده دارند.
استاندار قم با اشاره به جایگاه قناعت و دوری از اسراف و تبذیر در آموزه‌های دینی خاطرنشان کرد: رسانه‌های گروهی، ائمه جماعات و مبلغان باید مردم را نسبت به ضرورت صرفه‌جویی و استفاده درست از منابع خدادادی آگاه ساخته و آن را مورد توجه قرار دهند./گ

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

یک شنبه 23 مرداد 1390  9:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها