0

پاسخ استقلال جوان به مرفاوی:سریالهای ماورایی بعد افطار را تماشا نکن!

 
Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

پاسخ استقلال جوان به مرفاوی:سریالهای ماورایی بعد افطار را تماشا نکن!

Samad Marfavi صمد مرفاوی

استقلال جوان ارگان طرفداری باشگاه استقلال امروز در مطلب طنزگونه پاسخ صمد مرفاوی مبنی بر استفاده پرویزمظلومی از سحر و جادو را داد. این مطلب در ستونی به نام رادیوپاتوق نگاشته شده است:

با عنایت به اینکه جناب صمد مرفاوی پس از باختن مقابل ما فرموده‌اند که استقلال بازی را با تقلب برد و با در نظر گرفتن اینکه ایشان هم‌اکنون از سه بازی فقط یک امتیاز گرفته‌اند که این نشان می‌دهد ما چقدر لیگ بد و پرتقلبی را داریم (اه، اه، اه!) موارد زیر را برای درس گرفتن کل لیگ منتشر می‌کنیم. امیدواریم برود میخ آهنین در سنگ!

1- خدایا! به مربیان لیگی ما جنبه باخت عطا کن و قفل دهان که قبل از آنکه بخواهند اولین توجیهی که به ذهنشان رسید را بیان کنند، دهان‌شان خود به خود قفل گردد! اینطوری برنامه ورزش و مردم هم تبدیل به یک برنامه باکلاس خواهد گردید!

2- خدایا! به مربیان ما – بعضی‌هاشون یا اونا- این قدرت را بده تا چیزی را که می‌توانند تغییر دهند و اگر نتوانستند، لطف کنند بلایی که سر تیم‌شان می‌آید را تحمل کنند و یا اینکه حداقل تاکتیک دفاعی تیم‌شان را درست کنند!

3- خداوندا!‌ به بعضی مربیان بدشانسی که خسرو حیدری برای اولین بار در بازی لیگ جلوی آنها بازی می‌کند و فرهاد مجیدی به آنها گل کاکرویوگایی می‌زند و اسماعیل شریفات تور دروازه‌شان را می‌لرزاند، صبر و تحمل و مس سرچشمه عطا کن که از قعر جدول رهایی یابند!

4- خداوندا لطف کن به بعضی آدم‌ها، بزرگی کردن، بزرگ شدن و بزرگ بودن را عطا کن و یک کاری کن که این آدم‌ها بالاخره به یک بلوغ شخصیتی برسند و باخت خودشان را گردن این و آن نیندازند و «مثل یه مرد» باخت را گردن بگیرند! این آقا دو ساله مربیه هروقت باخته انداخته گردن این و اون... دستمو ول کن...

***

نتیجه اخلاقی: بابا ماوراءالطبیعه! بابا روح! بابا جادوگر! بابا!

نتیجه غیراخلاقی: از مسئولان باشگاه مس کرمان عاجزانه خواستاریم اجازه تماشای سریال‌های ماورایی بعد از افطار را به صمد ندهند! خیلی رویش تأثیر گذاشته!

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

یک شنبه 23 مرداد 1390  6:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها