0

اگر بد بوديم چطور به مس كرمان دو گل زديم؟

 
Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

اگر بد بوديم چطور به مس كرمان دو گل زديم؟

مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: اگر مقابل مس بد بوديم چطور به اين تيم دو گل زديم؟


 اسماعيل شريفات درباره برتري 2 بر يک برابر مس و گلزني در اين ديدار گفت: اولين گلم را براي استقلال زدم. در دو بازي يک گل زدم و دو پاس گل دادم. در ديدار اول حقم اخراج نبود اما قسمت اين طور شد، من به قسمت اعتقاد دارم.

وي درباره شادي بعد از گل خود در مسابقه با مس عنوان کرد: خيلي خوشحال بودم. چون در بازي اول اخراج شدم و يک مسابقه را از دست دادم به لحاظ روحي فشار به من وارد شد و به همين دليل وقتي گل زدم پيراهنم را درآوردم و مي‌خواستم شماره‌ام را به هواداران نشان دهم و سپس به سمت ميداودي و اميرآبادي رفتم.

شريفات در مورد حريف بعدي آبي پوشان يعني فجرسپاسي گفت: بازي سختي خواهد بود. هر تيمي مقابل استقلال بازي مي‌کند تمام توان خود را به کار مي‌گيرد و تلاش مي‌کند خود را نشان دهد. براي ما بازي‌هاي خارج يا داخل خانه فرقي نمي‌کند.

مهاجم استقلال در مورد صحبت‌هاي صمد مرفاوي مبني بر نتيجه گيري اين تيم به صورت غيرطبيعي گفت: در اين بازي شايد در 10 دقيقه اول به خاطر جو سنگين خوب نبوديم که در آن لحظات هم مس کرمان هم دو بار به سمت دروازه ما شوت زد. بيشتر بازي دست ما بود. اگر بد بوديم چطور توانستيم دو گل بزنيم؟‌

شريفات در خصوص اينکه فکر مي‌کند در ليست بعدي تيم ملي حضور داشته باشد عنوان کرد: همه بازيکنان استقلال مدعي حضور در تيم ملي هستند و در اين سه بازي هم همه خود را نشان دادند. من دوست دارم زماني به تيم ملي دعوت شوم که بتوانم جاي محکمي داشته باشم. دوست دارم آنقدر بازيکن کاملي باشم که به عنوان يک مهره خوب روي من حساب کنند، هرچند که هيچ کس از ملي‌پوش شدن بدش نمي‌آيد.

 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

یک شنبه 23 مرداد 1390  5:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها