0

خسرو حيدري: ديگر استقلال را ترك نمي كنم

Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667

خسرو حيدري: ديگر استقلال را ترك نمي كنم

هافبک تيم فوتبال استقلال گفت: خوشحالم که مجددا به استقلال برگشته ام و ديگر به هيچ عنوان اين تيم را ترک نمي کنم.

ديدار استقلال و مس کرمان يک چهره ويژه داشت.خسرو حيدري سرانجام پس از کش و قوس فراوان ميان باشگاه سپاهان و استقلال توانست رضايتنامه اش را از تيم اصفهاني دريافت کند تا در سومين هفته براي آبي پوشان به ميدان برود.
حيدري با تشکر از محمدرضا ساکت و رحيمي مديران عامل سابق و کنوني سپاهان در گفتگویی مي گويد ديگر از استقلال جدا نمي شود:
* نگفته بودم به استقلال بر نمي گردم
هافبک تيم فوتبال استقلال درباره دلايل بازگشتش به استقلال با وجود شعارهايي که تماشاگران آبي فصل گذشته عليه او سر دادند، گفت: من به هيچ عنوان نگفته بودم به استقلال بر نمي گردم فقط از اين ناراحت بودم که چرا هواداران پس از اينکه دو سال در استقلال زحمت کشيده بودم عليه من شعار دادند.
حيدري يادآور شد: اتفاقا شعار هواداران استقلال باعث شد تا به اين نتيجه برسم که تماشاگران از علاقه زياد به من اين کار را کرده اند!
وي افزود: من فصل گذشته گفته بودم خيلي زود به استقلال بر مي گردم.خوشحالم که به قولم عمل کردم و حالا در خدمت اين تيم هستم.براي اينکه ثابت کنم سر قولم هستم پاي صحبتم براي بازگشت استقلال ايستادم و حتي دو هفته اول بازي ها را از دست دادم.
در انتهاي فصل نهم بود که خسرو حيدري پس از دو سال بازي در استقلال به سپاهان رفت.او در ليگ دهم و در مسابقه سپاهان با استقلال در ورزشگاه آزادي به شدت از سوي تماشاگران استقلال هو و شعارهاي زيادي عليه اين بازيکن سرداده شد.
* خوشحالم پا فشاري ام به نتيجه رسيد
هافبک تيم فوتبال استقلال پس از آنکه توانست برابر مس کرمان بازي کند، گفت: حس خيلي خوبي داشتم که پس از يکسال دوري از استقلال مجددا در اين تيم بازي کردم.خوشحالم که پا فشاري ام نتيجه داد و توانستم رضايتنامه ام را دريافت کنم.
حيدري ادامه داد: علي فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال براي بازگشتم به اين تيم زحمات زيادي کشيد.به هر حال پس از دو هفته که نتوانستم بازي کنم، سرانجام رضايتنامه ام صادر شد تا در کرمان با استقلال استارت بزنم.
* نصف مبلغ رضايتنامه را خودم دادم
حيدري در خصوص صدور رضايتنامه اش تاکيد کرد: هنوز نمي دانم باشگاه استقلال با سپاهان چگونه به توافق رسيد.آنها درخواست کرده بودند تا مبلغ رضايتنامه را پرداخت کنيم و علاوه بر آن چند شرط ديگر هم داشتند.
وي تاکيد کرد: باشگاه استقلال مقداري از مبلغ را پرداخت کرد و من هم نصف هزينه اين رضايتنامه را تقبل کردم. از ديگر شرايط و نحوه صدور رضايتنامه اطلاعي ندارم و فقط قبل از بازي با مس به من گفتند مي توانم در اين مسابقه به ميدان بروم.
هافبک استقلال در پاسخ به سئوالي مبني بر احتمال بازگشت به سپاهان در سالهاي آينده، گفت: ديگر از استقلال جدا نمي شوم.من بازيکن استقلالم و ديگر به هيچ باشگاهي فکر نمي کنم.
* خواستم نشان بدهم ارزشش را داشتم
حيدري که در بازي اول خود برابر مس کرمان موثر بازي کرد و حتي سازنده گل اول تيمش بود، در اين باره گفت: خودتان مي دانيد بازگشت من به استقلال خيلي کش و قوس داشت.به همين خاطر خيلي انگيزه داشتم تا نشان دهم آن همه سر و صدا براي بازگشتم ارزشش را داشته است.
وي افزود: خوشحالم که توانستم در مسابقه تاثير گذار باشم. البته در اين مسابقه گاهي بازيکنان مس بر استقلال برتري داشتند و گاهي هم بازي ما بر آنها مي چربيد.خيلي نمي شود گفت که کدام تيم برتري داشته است.
هافبک استقلال خاطرنشان کرد: در مجموع دو تيم موقعيت زيادي نداشتند، اما ما از فرصتهايمان به خوبي استفاده کرديم. خيلي مهم است که در مسابقات هفته اول بتوانيم سه امتياز را کسب کنيم. در هفته هاي بعد که تيم کامل تر شود زيبايي هم در کنار سه امتياز به بازي هايمان اضافه مي شود.
* در حيطه من نيست درباره جادو صحبت کنم
حيدري درباره صحبت هاي مربيان مس کرمان که شکست برابر استقلال را به جادو نسبت داده بودند، تاکيد کرد: هر کسي نظر خودش را درباره شکست تيمش دارد و من نمي توانم در اين باره حرفي بزنم.
وي افزود: ما بازي خودمان را مي کنيم و به حرفهايي که پس از آن بوجود مي آيد کاري نداريم. ضمن اينکه در حيطه من نيست که درباره اين مسائل صحبت کنم.
* قهرماني فقط به کهکشاني بودن تيم بستگي ندارد
هافبک تيم استقلال در خصوص کهکشاني بودن استقلال و حضور بازيکنان بزرگ در اين تيم يادآور شد: در اينکه استقلال بازيکنان بزرگي جذب کرده شکي نيست، اما قهرماني فقط به صرف داشتن ستاره ها به دست نمي آيد و آنها قهرماني را تضمين نمي کنند.
حيدري گفت: اين تلاش و همدلي بازيکنان است که تيم را به سمت قهرماني سوق مي دهد.استقلال پتانسيل بالايي دارد و اميدوارم بتوانيم با استفاده از اين توانايي ها به قهرماني برسيم. 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

یک شنبه 23 مرداد 1390  5:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها