0

پورحیدری: ن – ف را می‌شناسم اما او جادوگر نیست!/ نمی‌دانم منظور مرفاوی از این حرف‌ها چیست

Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667

پورحیدری: ن – ف را می‌شناسم اما او جادوگر نیست!/ نمی‌دانم منظور مرفاوی از این حرف‌ها چیست

منصورپورحيدريmansoor poorheidari

صمد مرفاوی آنقدر از شکست مس کرمان مقابل استقلال عصبانی بود که بعد از پایان بازی به کنفرانس مطبوعاتی آمد و صحبت‌های جنجال برانگیزی انجام داد. او تأکید کرد که استقلال با تقلب و امداد غیبی موفق به شکست مس کرمان شده و همین موضوع باعث شد تا رسانه‌ها دوباره وارد فضای ارتباط مربیان با جادوگرها شوند. برخی از روزنامه‌ها و سایت‌های خبری از فردی به نام ن – ف نام برده‌اند و گفته‌اند که او با کادرفنی استقلال در ارتباط است و به نظر می‌رسد این موضوع در روزهای آینده همچنان سوژه جالب توجهی برای رسانه‌ها باشد.

از پورحیدری در مورد ن – ف سوال می‌کنیم و اینکه آیا او به  عنوان جادوگر با کادرفنی استقلال ارتباط دارد. حتی اسم کامل ن – ف را به پورحیدری می‌گویم و سرپرست آبی‌ها در این مورد ادامه می‌دهد:« من ن – ف را می‌شناسم، او یکی از طرفداران فوتبال و استقلال است ولی این آقا جادوگر نیست و من نمی‌دانم چرا چنین مسائلی در رسانه‌ها مطرح شده است.»

پورحیدری خاطرنشان می‌کند:« این آدم جزو یکی از طرفداران قدیمی استقلال است که البته الان زیاد در کنار فوتبال نیست و به دلیل ساختمان‌سازی، گرفتاری‌های خودش را دارد. حتی او را صمد مرفاوی هم می‌شناسد و اصلا ن ـ ف در حال حاضر در کنار استقلال نیست و حرف‌هایی که در مورد او زده می‌شود صحت ندارد.»

پورحیدری در خصوص درگیری لفظی محمد مایلی‌کهن و علی فتح‌الله‌زاده در برنامه ورزش و مردم می‌گوید:« من این برنامه را ندیده‌ام ولی یک چیزهایی شنیده‌ام. من برای صداوسیما متأسفم که این مشکلات را به وجود آورد و با توجه به اینکه آقای مایلی‌کهن در مورد قهرمانی چند سال پیش استقلال در جام حذفی مصاحبه‌ای را انجام داده بودند. این برنامه نباید او و فتح‌الله‌زاده را مقابل هم قرار می‌داد.»

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

یک شنبه 23 مرداد 1390  1:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها